Teotahteliste inimeste kõrval annab asukoht Pärnumaa ettevõtetele tuntava eelise

Wendre AS

Wendre AS-i nimi on pärit Vändrast, kus 1935. aastal asutati linatalunike ühistu. Ajalooliselt olid tekstiilitootmise juured Vändras juba olemas: inimesed, kes tundsid tekstiili eripära, ja seadmepark, mida sai edukalt edasi arendada.

Ettevõttena oleme veendunud, et hea uni on kvaliteetse elu alus. Tänaseks on Wendre AS üks suurimaid vooditarvete tootjaid maailmas, pakkudes kvaliteetset sortimenti tekke ja patju enam kui 40 riigis. Meie müügiesindajad töötavad kaheksal koduturul: Eestis, Soomes, Rootsis, Saksamaal, Prantsusmaal, Ühendkuningriigis, Poolas ja Venemaal.

Logistilisel asukohal on ettevõtte edus väga oluline roll. Teotahteliste inimeste kõrval annavad arenev raud- ja maanteevõrgustik Pärnumaa ettevõtetele tuntava eelise. Kasuks tuleb ka sadama ja lennuvälja olemasolu.

Wendresse on tööle oodatud kõik, kes on valmis omandama uusi teadmisi ja oskusi ning panustama meie igapäevategevustesse. Uusi töötajaid on ootamas vajalik väljaõpe ja toetav meeskond.

Pärnumaal on turvaline elukeskkond ja kaunis loodus. Siin on head võimalused õppimiseks, töötamiseks ja kultuuri nautimiseks. Tule ja saa osa Pärnumaa kaunitest paikadest ning tervislikust töö- ja elukeskkonnast!

Markus Trei

turundusspetsialist

info@wendre.com
Asukoht Pärnu
Töötajate arv 900
Auhinnad ja saavutused Parim regionaalne praktikakoht 2017 Eesti Disainiauhinnad 2016, rebrändingu kategooria võitja 2014. aasta jätkusuutliku ettevõtluse indeksi hõbemärgis Eksportöör 2010 võitja

Loe veel lugusid: