Jah, oleme oma tegutsemisega laiahaardelised. Peame tähtsaks igat klienti on ta Eestis või kusagil mujal. Pakime auto ja haagise head, paremat täis ja teele.

Bravo Catering

25. novembril toimus Lottemaal Pärnumaa tegijate tunnustusüritus. Konkurss Pärnumaa tegijad on kõrgeim maakonnapoolne tunnustus ettevõtjatele ja vabakonnale. Konkursi käigus selgitatakse välja enim tähelepanu väärivad ettevõtted Pärnumaa jaoks olulisemates valdkondades, tublimad vabatahtlikud, tegusamad MTÜ-d ning aasta teo tegijad. Ürituse raames valivad oma valla aasta ettevõtte kõik Pärnumaa omavalitsused.

Häädemeeste valla aasta ettevõtteks valiti Bravo Catering.

Seoses võiduga tegime juttu Bravo Catring juhatuse liikme Leena Noppeliga.

Palju õnne võidu puhul! Kas Häädemeeste valla aasta ettevõtteks valimine oli Teile üllatus?

Peaks ütlema, et see tuli väga meeldiva üllatusena. Meie vallas on tegusaid ettevõtteid palju ning see et meid märgati on tore. Sellise tunnustuse osaliseks saamine on suur au. Siin tahaks tänada kõiki meie kliente, tänu kellele oleme olemas.

Millest tuleb nimi „Bravo“?

Bravo kaubamärgi nimel on oma ajalugu. Asutaja teadis – nimi peab olema lühike, kõlav ja särtsakas, et olla pidevalt nähtav tugevas konkurentsis. Nii sündis kaks nime Bravo ja Kassa.

Teie võiduvideos toodi välja, et olete vallale hea koostööpartner erinevate ürituste korraldamisel. Mis Häädemeeste üritustel tavapäraselt Teie toitlustust pakutakse?

Tooks välja olulise, mida kajastas video – Lambavest. Lisaks leiab meid sellistelt üritustelt nagu:

  • Uulu Jaanipäeva üritused,
  • Võiste suvelõpu üritused,
  • Võiste Suvefestival.

Lisaks oleme abiks olnud Tahkuranna valla 25 aastapäeva korraldamisel ning valla aastavahetuse tänuüritustel ja muidugi erakliendid – sünnipäevad, juubelid ja pulmad. Neid oleme korraldanud koduvallas: Viisnurga puhkemajas, Nurka Talus, Lottemaal, Kablis ning klientide koduõuel.

Sellel aastal oleme taas Uulu Kultuuri- ja Spordikeskuse õuealal toimuval Talvekontserdil.

Kui lai on Teie teenuste sortiment?

Usun, et pärnakad mäletavad ööklubi nimega BRAVO, edasi Bravo Lounge. Seejärel avasime Bravo BURGERi – seda teame jätkuvalt SAM burgerina.

Bravo Catering sai loodud vajadusest pakkuda oma klientidele täisteenust, mis hõlmad head toitu, teenindust ja selleks vajaliku inventaari renti. Kui on nõudlus siis ka pakkumine. Eelmine aasta avasime uue Bravo Bistroo, mis asub uutes KEKi tehnoküla ruumides ja sellel aastal avasime Reldori tehnoküla ruumides Reldori Bistroo.

Lisaks Häädemeeste vallale on Teie kliente kindlasti ka mujal Pärnumaal, kuid kas käite üritusi toitlustamas ka kaugemal. Mis on kaugemad kohad, kus olete toitlustamas käinud?

Jah, oleme oma tegutsemisega laiahaardelised. Peame tähtsaks igat klienti on ta Eestis või kusagil mujal. Pakime auto ja haagise head, paremat täis ja teele. Vahemaa on suhteline termin. Meie grillmeistrid on pakkunud BBQ ja grillimise teenust üle terve Eesti Tallinnas, lõuna Eestis ja sõitnud Soome.

Millised on suurimad üritused, mida olete toitlustanud?

Suurüritused on alati meeleolukad. Oleme Bravoga olnud Metallica kontserdil Tartus Raadil, Laulupeol Tallinna lauluväljakul. Mõni aasta tagasi õnnestus võita pakkumise Estonia RALLY VIPide toitlustamise 5000 inimesele. See oli super kogemus.

Kasutan võimalust, et  veel sada korda tänada kõike oma koostööpartnereid tänu kellele olema saanud tegutseda meie alal. Tänada oma armsaid töökaaslasi, kes iga päev tegutsevad selle nimel, et kliendi laual oleksid maitsvad toidud ja suupisteid. Tänada kõike kes on abis kiirel suveajal kui tööd on rohkem kui jõuab ära teha. Tänud, tänud tänud!

Kõiki võitjaid ja võiduvideod näeb Pärnumaa tegijate kodulehel.

Asukoht Häädemeeste
Auhinnad ja saavutused Häädemeeste valla aasta ettevõte 2021

Loe veel lugusid: