Pärnumaa on suurepärane keskpunkt kahe pealinna, Riia ja Tallinna vahel

Edelstein OÜ

OÜ Edelstein tegeleb unikaalsete kivitasapindade tootmisega juba alates 2004. aastast. Toodame kõike, mida on võimalik valmistada kivist: lihtsatest riiulitest keeruliste mööbliesemeteni välja.

Teadlikele klientidele on olulised detailide täpsus ja lõpuni viimistletud tooted. Nii on tootmisprotsessi tarvis vaja kogu meeskonna koostööd, maailmatasemel tehnikat ja parimaid võimalikke töötlemisoskusi. Õige hoolduse korral kestavad Edelsteini kvaliteetsed kivitooted põlvest põlve.

Praegu töötab ettevõttes kaheksa inimest. Kuna Pärnu on meie töötajate kodukoht, asub ettevõte Pärnumaal Audrus. Hindame kõrgelt seda, et inimesed saaksid töötada kodu lähedal, sest pereelus osalemine on väga tähtis. Pealegi on Pärnumaa suurepärane keskpunkt kahe pealinna, Riia ja Tallinna vahel.

Meie ettevõtte puhul on Pärnumaal tegutsemine eeliseks, sest tehas asub rahulikus piirkonnas. Siin on töötajatel võimalik tegeleda loominguga ning igapäevane kiirustamine ja stress jäävad meist kaugele.

OÜ Edelstein peab oluliseks, et inimene oleks eelkõige “meeskonnamängija”. Kuna toodame kivist eritooteid, on igaühel võimalik ja vajalik end arendada, et meeskonnaga sammu pidada. Selleks, et olla oma ala parim, peab valdama kaasaegset tehnikat ja olema kursis tehnoloogiliste uuendustega kivitööstuse vallas.

Pärnumaal on meeldiv töötada, sest elutempo on rahulikum kui Tallinnas ja lapsed kasvavad sõbralikus keskkonnas. Kaunid liivarannad ja suurepärased sportimisvõimalused on vaid lühikese autosõidu kaugusel.

Merle Laidro
Juht ja looja

edelstein@edelstein.ee
Asukoht Jõõpre
Töötajate arv 8
Auhinnad ja saavutused Pärnumaa Ettevõtluse auhind 2016: Aasta uuendaja Audru aasta ettevõte 2015 Ettevõtluse auhind 2007: Aasta Areneja

Loe veel lugusid: