Edu tagab õnn ja teotahtelised töökad inimesed tulemuste saavutamiseks. Pärnumaa osa sellest on kindlasti mõlemast punktis.

Greencube OÜ

Greencube OÜ on alates 2014. aastast Lihulas tegutsev majatehas. Tehases ehitatakse soojustatud puitkarkassil maju, mis viiakse pärast valmimist spetsiaalse transpordiga sihtkohta. Eesmärk on tagada parim kvaliteet ja kontroll ehitusperioodi jooksul. Lisaks aitavad tehases ehitatud majad klientidel kokku hoida kulusid, mis pikal ehitusperioodil krundil tekkida võivad. Peamine toodang on saunad, suvilad, kontorid, abihooned ja eramud, mis müüakse Eesti klientidele kui ka piiri taha.

Logistiliselt asub ettevõte soodsas piirkonnas Lihulas, mille lähedale jäävad Pärnu, Haapsalu kui ka pealinn Tallinn, samuti Virtsu sadam veeteede kasutamiseks. Soodsast asukohast tulenevalt on Pärnumaa ettevõtluse edendamiseks mõistlik valik.

Suurlinnadega võrreldes on Pärnumaa elamiseks parim koht. Elamispindade hinnad on väljaspool linnu kordades soodsamad ja elukeskkond elamiseks enam kui mõnus oma rikkaliku looduse poolest, mis omakorda pakub erinevaid ajaveetmise võimalusi.

Oleme avatud uutele töösoovijatele. Ootame tööle teotahtelisi inimesi, nii kogemustega ehitajaid kui ka inimesi, kel soov eriala omandada. Usume, et oskusi on võimalik omandada ka väljaõppe ja hilisema tööperioodi vältel. Meie meeskond on ühtehoidev, aus ja töökas.

info@greencube.ee
Asukoht Lääneranna vald, Lihula
Töötajate arv 14
Auhinnad ja saavutused Eesti Puitmajaliit, Aasta Tehasemaja konkurss, Parim aiamaja 2016 Greencube majade süsinikjalajälg loodusele on hinnatud reitinguga A+

Loe veel lugusid: