Pärnumaal on hea elada!

Trimtex Baltic OÜ

Trimtex Baltic OÜ alustas tegevust Eestis 2008. aastal. Esmalt töötati rendipinnal endise Marati vabriku ruumides ning 2017 ehitati endale kaasaegse hoone Loode-Pärnu Tööstuskülas.

Trimtex pakub parimat lahendust meeskonna spordirõivastele. Kollektsioonis on rõivad orienteerujatele, kergejõustiklastele, murdmaasuusatajetele, triatloni- ja jalgrattasportlastele. Müük ja tootmine toimub spordiklubidele ja ettevõtetele tellimuste põhjal. Pärnus tegeletakse tootearenduse, tellimuste planeerimise ja tootmisega. Enamik tooteid eksporditakse meie põhiturule Skandinaavia maadesse.

Ootame Trimtexisse tööle inimesi, kelle väärtushinnangud sobivad kokku ettevõtte omadega.

Me väärtustame: kvaliteeti, mille saavutame töötajate pädevuse, vastutuse ja pühendumusega; innovaatilisust, pidades oluliseks teadmisi, kogemusi, uuenduslikke ideid ja tehnoloogiat ning arendades neid pidevalt; hoolivust – hoolime oma töötajatest, koostööpartneritest ja ümbritsevast keskkonnast, olles vastutustundlikud kõigi ja kõige suhtes.

Maakonnakeskus Pärnu on suurepärase logistilise asukohaga turvaline ja vaikne linn. Meil on väikesed vahemaad ühest punktist teise jõudmiseks, kasutades selleks nii kergliiklusteid kui ka ühissõidukeid. Siin on hästi toimiv võrgustik ettevõtjate ja avaliku sektori vahel ning kolm eri tasemega kutseõppeasutust. Üha enam lisandub uusi tööandjaid ja töökohti. Nii tekib valikuvõimalus otsustamaks sobivaima tööandja ja töökorralduse kasuks. Pärnumaal on hea elada!

Foto: Pärnu Postimees

 

Maiu Antsmaa

                                                                                                                                        tegevjuht

baltic@trimtex.eu
Asukoht Pärnu
Töötajate arv 100
Auhinnad ja saavutused Eesti Gasellettevõte 2015 Eesti Gasellettevõte 2014 Pärnumaa parim ettevõte “Pärnumaa Karu” 2014 Pärnu linna ettevõtluse peaauhind 2013

Loe veel lugusid: