Meie motivatsioonisüsteem lähtub põhimõttest, et ettevõte toetab tervislikke eluviise ning sportimist.

Trimtex

Trimtex Baltic OÜ alustas Pärnus tegevust 2008. aastal. Esmalt töötati rendipinnal endise Marati vabriku ruumides ning 2017 ehitati endale kaasaegse hoone Loode-Pärnu Tööstuskülas. Uurisimegi neilt, et millega nad tegelevad ning kust täpselt nende toodangut osta saab.

Millega Trimtex tegeleb?

Trimtex tegeleb kõrgkvaliteetsete spordirõivaste arendamise, disaini lahenduste loomise ning tootmisega. Toodete osas on spetsialiseerutud spordialadele nagu kergejõustik, triatlon, orienteerumine, jalgrattasõit ja suusatamine. Ettevõtte klientideks on kvaliteetseid tooteid hindavad spordiklubid, ettevõtted ning harrastussportlased.

Kui palju teil töötajaid on?

Trimtexis töötab ligi 90 töötajat.

Kui suur osa Teie toodetest eksporti läheb ja mis on peamised riigid?

Peamised kliendid asuvad Skandinaavia riikides. 95% toodangust saadetakse Eestist välja.

Kust teie riideid Eestis osta saab?

Trimtexi tooteid saab osta ülemaailma läbi ettevõtte veebipoe ning Pärnus kohapeal on ka tehases Outlet pood.

Panustate ka kohalikku kogukonda. Mis on olnud teie viimased projektid?

Teeme koostööd mitme kohaliku sportlasega, aidates neil saavutada sportlikke eesmärke Trimtexi tooteid kandes. Näiteks üheks meie ambassadoriks on pärnakas triatleet Timmo Jeret. Samuti on pikem koostöö olnud Pärnu Korvpalliklubiga.

Panustame kogukonna spordisündmusi toetades auhinnameenetega. Viimased suuremad sündmused on olnud seotud kohalike jooksuvõistlustega.

Kuidas te enda meeskonnas sportimisse suhtute? Kas osalete koos mingitel üritustel?

Meie motivatsioonisüsteem lähtub põhimõttest, et ettevõte toetab tervislikke eluviise ning sportimist. Pakume töötajatele võimalust liituda Stebby keskkonnaga, Tervise SPA treeningutest ning lõõgastusprotseduuridest osavõttu ning IF tervisekindlustust. Lisaks on meie töötajatel võimalik osaleda rahvaspordisündmustel, kus tööandja toetab osalustasu kompenseerimisega.

Pikaks traditsiooniks on kujunenud ühine Pärnu Kahe Silla jooksust osavõtt. Nimetame seda sündmust Trimtexi spordipäevaks, sest osavõtt on aktiivne. Parimatel aegadel on kollektiivist rajale läinud üle 70 töötaja. Selleks sündmuseks valmistume juba mitu kuud varem – disainerid pakuvad erinevaid disainilahendusi T-särkidele, toimub töötajate poolt lemmiku valimine ning särkide tootmine. Enne rajale minekut teeme alati ühispildi ning kaasas on ka rajaäärne ergutustiim.

Mitmeid aastaid on meie töötajate võistkond osalenud Pärnu Rahvaliiga bowlingus.

Asukoht Pärnu
Auhinnad ja saavutused Eesti Gasellettevõte 2015 Eesti Gasellettevõte 2014 Pärnumaa parim ettevõte “Pärnumaa Karu” 2014 Pärnu linna ettevõtluse peaauhind 2013 Aasta keskkonnasõbralik ettevõtte 2019 Pärnumaa vastutustundlik ettevõtja 2021

Loe veel lugusid: