Head inimesed tõmbavad ligi teisi häid spetsialiste

Proekspert AS

Proekspert AS avas oma Pärnu harukontori veebruaris 2017. Julgus tulla Pärnusse sai kinnitust eelnevalt kahel suvel siin olnud suvekontorist, mis oli töötajate seas väga populaarne. Abiks Pärnusse kolimisel oli kindlasti ka kohalike omavalitsejate toetus ning abivalmidus.

Proekspert AS on rahvusvaheliste klientidega 25-aastane disaini- ja tarkvaraarendusettevõte. Lisaks Pärnule on kontorid ka Tallinnas, Tartus ja Kuressaares, kokku töötab ettevõttes tänaseks 160+ inimest. Eriliseks teeb Proeksperdi see, et ollakse juhtidevaba ettevõte ning üks toimimispõhimõtteid on see, et inimesed saavad valida, kus on neil kõige parem töötada. Pärnus töötab juba 6 tarkvaraarendajat  ning ruumi uutele jätkub veel.

Pärnu eeliseks on mõnus ja turvaline elukeskkond, mis lausa kutsub siia tööle asuma. Kogemuse põhjal julgeb ettevõte väita, et head inimsesed tõmbavad ligi teisi häid spetsialiste. Näiteks käib Pärnusse tööle rahvusvahelise taustaga TTÜ tudeng, kes alaliselt töötab Tallinnas, kuid kuna oma valdkonna üks parimaid spetsialiste töötab Pärnus, sõidab ta siia.

Transpordiühendused on võtmesõnaks Pärnumaa valimisel elu- ja töökohaks. Ajaliselt ei ole vahet kas käia tööl ummikutega Viimsi tipust Tallinna kesklinna või sõita kiirrongiga Raekülast Tallinna. Ideaalsed oleksid ka Pärnu lennujaama arenedes regulaarlennud Helsingiga. IT-sektoris ei ole vahet, kas töötada Kihnus või kontoris Pärnu kesklinnas.

Täna on Proekspert AS avatud uutele tulijatele, eelkõige tarkvaraarendajad, kvaliteediinesenerid ja andmeteadlased. Kel huvi võtke ettevõttega ühendust.

Kunnar Kukk

Tootejuht

info@proekspert.ee
Asukoht Pärnu
Töötajate arv 5 Pärnus, 160+ üle-Eesti
Auhinnad ja saavutused European Excellence Awards HR 2017 innovatsioonikategooria "Work 4.0 - work of the future" võitja
European Business Awards: Eesti parim hääletusvooru tulemuste alusel
Aasta Disainirakendaja EAS-i ettevõtluskonkursil 2016/2017
Aasta Ettevõtte nominent EAS-i ettevõtluskonkursil 2016/2017
Saksa-Eesti majandusauhinna „Digitaalajastu võidukäik -Industrie 4.0“ võitja 2017

Loe veel lugusid: