Oma tegevusi saab arendada igal pool, mitte ainult suurlinnas. Leia oma eripära.

Võin uhkusega öelda, et olen sündinud ja kasvanud Pärnumaal Pärnu-Jaagupi lähedal. Pärast sealse keskkooli lõpetamist omandasin teadmisi laias maailmas. Seejärel, umbes seitse aastat tagasi, kui sündisid lapsed, sai tehtud kardinaalne pööre.

Otsustasime abikaasa Riivoga alustada ettevõtlusega ning lõime pereettevõte Woodbright OÜ, mis toodab puidust õueküünlaid. Algselt tegelesime tootmisega Sakus, kuid siis kolisime Pärnumaale, kus tänaseni tegutseme ja mille lähedale oleme rajanud ka oma kodu.

Ettevõtte ja elukoha rajamine Pärnumaale oli õige valik. Siin on minu kodukoht, kuhu sain põgeneda suurlinna kärast. Pärnumaa on turvalisem keskkond lastele ja kogu perele ning kõik on hästi kättesaadav ja lähedal. Ettevõtlusele tuleb kasuks ka suurepärane asukoht Via Baltica ääres.

Selleks, et olla edukas, ei pea minema kaugele. Tuleb mõelda suurelt ja oma plaanid ellu viia. Elamine ja töötamine Pärnumaal on tõesti stressivabam ja rahulolu andev, kuna saab tegeleda sellega, mis tõeliselt meeldib.

Eva ja Riivo Kruuse

Looja ja tegevjuht

Loe veel lugusid: