Algas konkursile „Pärnumaa tegijad 2020“ kandidaatide esitamine

Konkurss „Pärnumaa tegijad“ on kõrgeim maakonnapoolne tunnustus ettevõtjatele ja vabaühendustele. Konkursi käigus selgitatakse välja enim tähelepanu väärivad ettevõtted, vabaühendused ja vabatahtlikud  Pärnumaa jaoks olulisemates valdkondades. Kandideerimine on avalik kaheksas kategoorias, lisaks valib žürii ka traditsiooniliselt maakonna ettevõtluse peaauhinna „Pärnumaa Karu“ saaja ning Eesti Kaubandus-Tööstuskoda nimetab Aasta vastutustundliku ettevõtte. Samuti tunnustavad oma piirkonna tublisid tegijaid kõik Pärnumaa omavalitsused.

Pärnumaa tublisid tegijaid, olgu nendeks siis võimekad ettevõtjad või tegusad vabaühendused, on aastaid märgatud ja erinevate konkursside raames auhindadega tunnustatud. Sellel erilisel aastal, mis on olnud täis ootamatuid tagasilööke, suuri pingutusi ja uudsete lahendustega üllatamist, murrab Pärnumaa Arenduskeskus tublide tunnustamise traditsioone.

Varasemalt Ettevõtlusnädala raames oktoobris aset leidnud Ettevõtluskonkurss ja Ühisnädala raames novembris korraldatud kodanikuühiskonna eestvedajate tunnustamine on sel sügisel toimumas ühise tunnustusüritusena PÄRNUMAA TEGIJAD 2020, eesmärgiga lähendada nii ettevõtluse kui vabaühenduste ridades tegutsevaid ettevõtlikke inimesi.

Konkursile „Pärnumaa tegijad 2020“ saab kandideerida või kandidaate esitada veebilehel www.parnumaa.ee 30. septembrini 2020. Võitjad selguvad pidulikul auhinnagalal 26. novembril ja avaldatakse 27. novembril ilmuvas Pärnu Postimehe erilehes Aasta Ettevõtlus 2020.

Kandideeri ise või aita märgata teisi!

TUTVU KATEGOORIATEGA

01. september 2020

Sarnased uudised