Wendre Grupp ostis Saksamaa ettevõtte Geska Bettwarenfabrik

Wendre Grupp, Euroopa üks suurimaid vooditekstiili tootjaid, ostis üle 90 aasta vanuse Saksamaa tekstiilitoodete ettevõtte nimega Geska Bettwarenfabrik. Selle tehinguga omandab Wendre täielikult Geska Bettwarenfabrik tekkide ja patjade toodete sortimendid ning ning lisaks ka tervishoiuteenustes kasutatavate tekstiilitoodete turuosa. Tugevdades samal ajal Wendre Grupp´i kui suurima vooditekstiili tootja tugevust Saksa turul ja eestvedaja positsiooni Euroopa turul.

Ostutehing tähendab ka seda, et Wendre praegune toodete müüja Saksa turul, Wendre GmbH, ühendab jõud Geska Bettwarenfabrik meeskonnaga, luues ühise tugeva meeskonna ja potentsiaali edasiseks Saksa turu kasvuks, nii tekstiili kui ka madratsite osas.

Loe uudisest pikemalt SIIT

 

Wendre Grupp on Euroopa üks suurimaid vooditekstiili tootjaid, omades tehast ka Eestis, Pärnus. Wendre Grupp omab müügiesindusi Rootsis, Eestis, Soomes, Saksamaal ja Poolas, koostööd tehakse klientidega kelle hulgas on peamiselt mööbli- ja kodutekstiili ettevõtted ning Euroopa juhtivad jaeketid. Wendre Grupp müügikäive ulatub 120 miljoni euroni ja ettevõttes töötab umbes 900 töötajat. Põhilise osa ärist moodustavad klientide enda bränditooted aga ollakse ka väga edukad ettevõttele kuuluvate brändidega Familon ja Wendre. Wendre Grupp on keskkonnateadlik ettevõte, kasutades uusimaid tehnoloogiaid ning suunates 95% tootejääkidest taaskasutusse. www.wendre.com

25. mai 2020

Sarnased uudised