Üleskutse üle-Eestilise kohaliku toidu- ja joogitootjate infobaasiga liitumiseks!

Maaeluministeeriumi, MTÜ Eesti Maaturism ja EPKK koostöös on valminud kohaliku toidu- ja joogitootjate andmebaasi platvorm, mille eesmärgiks on koondada kokku info kohaliku toidu- ja joogitootjate ning talupoodide kohta kõikidest Eesti piirkondadest. 

Andmebaasi aadress on kohaliktoit.maaturism.ee

Ühinema oodatakse tootjaid, kes toodavad ja turustavad kohalikku toitu ning on valmis seda tarnima lõpptarbijatele ja/või toitlustusettevõtetele.

Ettevõtted saavad andmebaasiga liituda lehe menüüs “Andmebaasiga liitumine”. Kõik ettevõtted saavad info enda kohta ise sisestada. Info tehakse avalikuks infobaasi haldaja ja/või piirkonna koostööpartneri poolt paari tööpäeva jooksul. Andmebaasiga liitumine on kõigile ettevõtetele tasuta.

PS! Andmete sisestamisel on abiks lühike veebinar, mida saab vaadata SIIN

Andmebaasi esmaseks sihtrühmaks on Eesti tarbija, kes soovib osta kohalikke toidu- ja joogitooteid ning vajab infot, kust seda leida. Pärast seda, kui esmane liitumisring on lõppenud, siis korraldatakse Maaeluministeeriumi eestvedamisel avalikkuse teavitamine, et tarbijad andmebaasi üles leiaksid. Mida kiiremini ettevõtted meie üleskutsele reageerivad, seda varem saame ka teavituse korraldada. Samuti toimub hiljem toitlustussektorile suunatud teavitus.

Küsimuste korral võtke palun ühendust eesti@maaturism.ee

Pärnumaa Arenduskeskus on MTÜ Eesti Maaturism ametlik koostööpartner andmebaasi haldamisel.
Huvi korral või küsimusete tekkimisel võtke julgelt ühendust Merle Einolaga telefonil 5566 7906 või e-posti kaudu merle@parnumaa.ee

Andmebaas valmis Läänemere piirkonna programmist 2014-2020 rahastatud koostööprojekti “Baltic Sea Food” raames.

30. detsember 2020

Sarnased uudised