Turismiettevõtjad on oodatud veebiümarlauale

Neljapäeval, 26. novembril kell 10-11.30 toimub virtuaalselt online Teamsi kaudu Pärnu(maa) turismiasjaliste teine sügisene kokkusaamine.

Novembrikuu ümarlaual käsitletavad teemad on:

  • Ettevõtluse Arendamise Sihtasutuse (EAS) turismiarenduskeskuse kliendisuhete juht Piret Koodi tutvustab pärnakatele EASi korraldatavat siseturukampaaniat „Kingi aega“.
  • Pärnus elav The Baltic Guide soomlasest peatoimetaja Mikko Virta räägib, kuidas suhtuvad põhjanaabrid reisimisse ehk millised on soomlaste lähiaja reisiplaanid ja kas Pärnu majutusettevõtjatel on lootust ja põhjust üle lahe naabreid lähikuudel Pärnusse oodata.
  • Linna turismiarenduse spetsialist Ave Lääne ja MTÜ Eesti Konverentsibüroo tegevjuht Kadri Karu teevad ülevaate Pärnu kui konverentsisihtkoha turundusest käesoleval aastal ning heidavad ka pilgu saabuvasse, 2021. aastasse.
  • Et jõulupühad pole enam mägede taga, avaldab Pärnu jõuluküla korraldaja Kristi Raidla ettevõtjaile, mis 19. ja 20. detsembril Pärnus Iseseisvuse väljakul toimuma hakkab. Ümarlaual võetakse veel jutuks loomisjärgus Pärnumaa turismistrateegia hetkeseis (kõnelejaks strateegia koostamise projektijuht Margus Zuravljov) ja tarbijamärgise „Pärnu linn soovitab, ettevõte kinnitab: meil on turvaline“ teavituskampaania.

Ümarlaual osalemiseks tuleb end hiljemalt 24. novembril registreerida SIIN.

Loe rohkem SIIT

  • Allikas: Pärnu linnavalitsus
13. november 2020

Sarnased uudised