Tartu Ülikooli Pärnu kolledž korraldab konkursi kohviku pidaja ja toitlustaja leidmiseks

Tartu Ülikooli Pärnu kolledž eesmärgiks on leida ettevõtja-koostööpartner, kes võtab rendile TÜ Pärnu kolledži kohvikuruumid koos köögiseadmetega aadressil Ringi 35, Pärnu ja korraldab toitlustust üliõpilastele, töötajatele, seminaridel osalejatele ja külastajatele.

Alates 2021. aastast kolib kolledžisse ka SA Pärnumaa Arenduskeskus, millega suureneb püsiklientuur ning maja muudetakse rohkem avatuks linnakülalistele. Hoone uus kontseptsioon on suunatud koostööd ja koosolemist soodustava keskkonna loomisele, milles kohvikumiljööl on suur väärtus. Koostöö oluline osa on ka üliõpilaste kaasamine ja rakendamine praktikate raames ning ühine ürituste korraldamine.

Kohviku peamised kliendid on üliõpilased, kelle majas viibimine sõltub õppetöö intensiivsusest; kolledži ja Pärnumaa Arenduskeskuse töötajad ja kliendid; täienduskoolitustel ja seminaridel osalejad, kelle jaoks vajadusel korraldada ka eraldi kohvipause; majavälised külastajad.

Kohviku kasutuses on ruumid pindalaga 65 ruutmeetrit, võimalus kasutada terrassi. Ruumi pindala suureneb pärast kavandatavat ümberehitust 2021. aasta neljandas kvartalis.

Konkursi info ja tingimused on avaldatud kolledži kodulehel: https://www.pc.ut.ee/et/kolledzist/kohviku-konkurss

Pakkumisi saab esitada 20. juulini 2020 kl 23:59-ni e-postile sirje.talving@ut.ee 

Lisainfoks ja ruumide vaatamiseks saab ühendust võtta:
Sirje Talving
haldur
sirje.talving@ut.ee
tel 445 0522; 514 3126

09. juuli 2020

Sarnased uudised