Pärnumaa vallad ootavad osalema Kauni Kodu konkursile.

Lääneranna-, Tori ja Põhja- Pärnumaa vallad on välja kuulutanud heakorrakonkursid “Kaunis Kodu”, mille eesmärk on innustada omanikke heakorrastama ja haljastama kinnistuid, aidates niiviisi elukeskkonda puhtamaks ja kenamaks muuta.

Tori vallas on konkurss mõeldud kodudele, suvekodudele, korterelamutele, äri- ja tootmisobjektidele.

Kandideerimiseks või kandidaadi esitamiseks tuleb vallavalitsusele esitada 1. juuniks 2020 kirjalikult vabas vormis osalemistaotlus. Täpsem info SIIT.

Lääneranna vallas toimub konkurss neljas kategoorias: tiheasustuse elamud, maakodud, kortermajad, sotsiaal-, äri- ja tootmisobjektid.

Ettepanekud palub Lääneranna vallavalitsus esitada 15. juuniks 2020 e-posti või posti teel. Täpsem info SIIT.

Põhja-Pärnumaa vallas selgitatakse konkursi parimad välja neljas kategoorias: elamud tiheasustuses, maakodud, kortermajad ning sotsiaal-, äri- ja tootmisobjektid. Eelneval viiel aastal esikoha võitnud objektid ei saa kandideerida samas kategoorias.

Ettepanekuid konkursile saab esitada igaüks 15. maist kuni 1. juulini 2020, teatades võimalikust kandidaadist Põhja-Pärnumaa Vallavalitsusele telefoni teel (4430330), e-postiga aadressil vald@ppanurmaa.ee või posti teel (Pärnu-Paide mnt 2, Vändra alev, Pärnu maakond, 87701). Täpsem info SIIT.

18. mai 2020

Sarnased uudised