Pärnu noorte vabaajakeskuse töötaja Triin Mäger pälvis aasta noorsootöötaja tiitli.

Pärnu noorte vabaajakeskuse töötaja Triin Mäger pälvis Haridus- ja Teadusministeeriumi ning Eesti noorsootöö keskuse iga-aastasel noortevaldkonna tunnustussündmusel aasta noorsootöötaja tiitli.

Mäger on noorsootöötaja 2014. aastast: praegu on ta Pärnu noorte vabaajakeskuse noorsootöötaja ja Tugila spetsialist. Eelmisel aastal panustas ta palju Pärnu mobiilse noorsootöö algatamisse, osales mitmel rahvusvahelisel koolitusel ja noorsootöö nädalal esines noortega töötavatele spetsialistidele mõeldud veebinaril „Minu vaimne tervis – kuidas seda hoida ja toetada?“.

Tugilas on Mäger toeks spetsialistidele, ta on mentor ja jagab kogemusi võrgustiku kohtumistel. Ta on esinenud konverentsidel, seminaridel ja infopäevadel, andnud oma teadmisi edasi artiklite, õppevideote ja intervjuude kaudu. Mäger on Pärnu ja Eesti noorsootöötajate koostöövõrgustiku liige. Mullu valiti ta Pärnu aasta noorsootöötajaks.

Aasta noortekeskuseks valitud Pärnu noorte vabaajakeskus on kodulinna ja -maakonna üks suuremaid noortekeskusi nii külastatavuse, meeskonnaliikmete arvu kui allüksuste poolest. Selle alla kuuluvad Audru noortekeskus, Pärnumaa noorte Tugila ja Pärnu mobiilse noorsootöö teenus. Tavapärasele noorsootöö kõrvalt on vabaajakeskus kaasatud valdkonna arendustöösse või algatab midagi ise. Koostööd tehakse väga paljudega ja enda peale on muu hulgas võetud maakondliku noorsootöötajate võrgustiku loomine.

Allikas: Pärnu Postimees; Haridus- ja Teadusministeerium

 

30. jaanuar 2020

Sarnased uudised