Koolitusprogramm "Süsteemne eksport Euroopas" alustab!

Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus ja Marketingi Instituut kutsuvad osalema koolitusprogrammis “Süsteemne eksport Euroopas”.

Tegemist on põhjaliku ekspordijuhtide koolitusega, mis aitab kokku hoida aega ja raha Rootsi, Norra või Saksamaa turule sisenemisel või seal laienemisel.

Koolituse jaoks on süstematiseerinud rahvusvaheliseks müügiks vajalikud tegevused, teadmised ja oskused ning sellel koolitatakse välja uue põlvkonna ekspordijuhte. Jagatakse teadmisi, mida kogenud eksportijad on aastatega kogunud.

Koolitused toimuvad 2 grupis november 2019 kuni märts 2020. Ühest ettevõttest saab osaleda kuni 2 osalejat.

Täpsema info koolituste sisu ja ajakavade kohta leiate kodulehelt. Sealt leiate ka lingi registreerimisankeedile. Kandideerimine on avatud 30.septembrini 2019.

Osalema on oodatud ettevõtted, kelle viimase majandusaasta ekspordikäive on vähemalt 100 000 või kogukäive vähemalt 300 000 eurot.

Osalustasu on 520 eurot (+km) ühe osaleja kohta, lisandunud on turule sisenemise strateegia teemal individuaalne nõustamine (2 ak tundi).

Tugevat koolitusprogrammi veavad tipptasemel väliskoolitajad, kes ise Rootsi, Norra või Saksamaa turul tegutsevad.

Tegemist on praktilise kursusega, kus ekspordijuht teeb kodutöödena oma igapäevatööd, kuid saab sealjuures nõu ja abi professionaalidelt, kes näitavad kiireid töötavaid võimalusi ning aitavad vältida suuremaid karisid ja möödalaskmisi. Viie kuu jooksul kohtutakse 8 korda grupis ja 3 korda individuaalse konsultatsiooni vormis.

NB! 3.09.19 kell 11.00 toimub tasuta infowebinar, kus saab rohkem infot ekspordiprogrammide “Süsteemne eksport Euroopas” ja “Missioon Saksamaa” kohta. Webinaril tuuakse välja programmide põhilised erinevused, tugevused ning aidatakse mõista, milline neist Teie ettevõtte vajadustele paremini vastab. Infowebinarile saab registreeruda SIIN.

02. september 2019

Sarnased uudised