Pärnu- ja Viljandimaa võõrustasid Eesti reisikorraldusfirmasid

Pärnumaa turismi eestvedajad võõrustasid Pärnu- ja Viljandimaal Eesti suuremaid reisikorraldajaid. Osalejate hulgas olid näiteks Estravel, CWT, Tumlare, Via Hansa, Go Travel, GoBus, DenEesti jne.

Pärnu- ja Viljandimaad külastati tänu Leader koostööprojektile, kus osaleb lisaks Rohelisele Jõemaale ja Pärnu Lahe Partnerluskogule ka Mulgimaa Arenduskoda. Reis kestis kaks päeva, sest kohti, mida külastada, oli palju.

Pärnumaa Arenduskeskuse turismimajanduse koordinaatori, Hando Murumägi sõnul oli reisi eesmärk tutvustada meie piirkonna ettevõtjaid, ning nende poolt pakutavad teenuseid ja tooteid. “Reisil külastati Maria Talu, Kapteni Talu, Tamme Talu Pärnumaal, Tori Siidritalu. Käidi kanuumatkal Soomaal ja rabamatkal Riisa rabas. Ööbimine oli Klaara-Manni puhkekeskuses, kus õhtusöögiga liitusid veel mitmed kohalikud ettevõtjad, kelle juurde bussiga ei jõutud (Allikukivi Veinimõis, Piesta Kuusikaru talu, Taagepera lossi uus luksuslik spaa Wagenküll Spa, Holstre- Polli Vabaajakeskus). Lisaks külastati Tori kesklinna ja põrgut, Mulgimaal Männiku Metsatalu, Mulgi Savikoda ja Mulgi Pruulikoda,” lisas Murumägi.

Pärnumaa Arenduskeskus tänab kõiki kohalikke ning Viljandimaa koostööpartnereid, kes külalisi lahkelt vastu võtsid ning samuti ka osalejaid kaasalöömise eest!

 

31. mai 2019

Sarnased uudised