LinkedIn - Kiirtee klientide ja uute töötajateni

2021. aasta kevadel viisime Pärnumaa ettevõtjate ja Pärnumaalt pärit, kuid Tartu ja Tallinna kõrgkoolides õppivate noorte seas läbi uuringud. Küsitlustele vastas 152 ettevõtjat ja 125 noort. Uuringust selgus, et vastanud ettevõtjate kõige suurem probleem on spetsialisti tasemel töötajate leidmine. Toome välja veel kaks huvitavat tulemust:

 • Tööd otsivatest noortest ligi 30% otsivad tööd LinkedIn’is. Pärnumaa tööandjatest otsib uusi töötajaid LinkedIn’ist 5% vastanutest.
 • Noored peavad tööandja mainet tähtsamaks kui pakutavaid lisahüvesid. Vastanud ettevõtetest tegeleb teadlikult töötajatele suunatud mainega ainult 15% vastanutest.

LinkedIn’is on tänaseks natukene üle 265 000 eestlase, kellest 160 000 vanus jääb 25-34 vahele (allikas). Lisaks uutele töötajatele on LinkedIn koht, kust leida endale uusi kliente ja koostööpartnereid.

Kui teie ettevõte vajab spetsialisti tasemel töötajaid ja te tegutsete rahvusvahelisel turul, siis on LinkedIn just teile väärtuslik töövahend ning sealne kohalolek ja nähtavus oluline nii uute töötajate kui uute äripartnerite leidmisel.

Koolituse eesmärk

Korraldame 27. oktoobril praktilise koolituse, mis mõeldud ettevõtetele, kellel on probleeme spetsialisti tasemel töötajate leidmisel ning kes soovivad oma koostööpartnerite jaoks rohkem nähtavamad olla. Koolituse eesmärk on Pärnumaa ettevõtetes personali- ja turundusteemadega tegelevatele inimestele teha selgemaks LinkedIn’i olemus ja võimalused ning need enda ettevõtte jaoks reaalselt tööle panna.

Koolitajateks on Baltikumis ainsana LinkedInile keskendunud agentuuri B2B Growth eksperdid.

Koolituse sisu

Koolituse osa jaguneb kaheks:

12:10-14:10 I osa ehk “LinkedIni olemus” (koolitaja Indrek Põldvee):

 • Mis on LinkedIn?
 • Mida oma LinkedIn kontoga teha?
 • Kuidas LinkedInis välja paista?
 • Kuidas ideaalsed kliendid üles leida?
 • Postitamise ülevaade – kuidas postitada ja kuidas algoritm selle levima paneb?

14:10-14:30 Kohvipaus  

14:30-16:30 II osa ehk “LinkedIn tööandjale” (koolitaja Helen Pärli):

 • Tööandja bränding LinkedInis – ettevõtte profiil vs isiklik profiil.
 • Kuidas leida oma ettevõttesse õigeid inimesi?
 • Sissejuhatus Recruiter Lite värbamistöörista.
 • Töökuulutuste jagamisest LinkedInis.

Koolitajad

Helen Pärli on väljaõppega koolitaja, personalijuht ja kirglik HR professionaal. Tal on täiskasvanute koolitaja tase 6 kutsetunnistus ning ta on läbinud TalTechis ärinduse bakalaureuse ning personalijuhtimise magistri.

Helen on üle viie aasta olnud tegev personalijuhtimise valdkonnas ning selle aja jooksul töötanud nii jaekaubanduses kui ka ärikonsultatsiooni valdkonnas. Personalijuhina on Helen saanud kogemuse kõigist HR valdkondadest – strateegia loomisest kuni rakendamiseni. Talle on alati olnud südamelähedane aidata inimestel leida endas peituv võimekus oma soovid ja unistused ellu viia ning olla iseenda parim versioon. Helen on ka Äripäeva Akadeemia koolitaja. (loe edasi siit)

Indrek Põldvee lõi B2B Growth OÜ selleks, et õpetada ja suunata ning üheskoos viia Eesti ettevõtlus uuele tasemele. Ta avastas, et Eestis ei ole palju LinkedIni koolitajaid või asjatundjaid. Ta mõistis kui oluline see B2B võrgustikuna on ning soovis, et kõik Eesti ettevõtjad, kes vähegi tahavad rahvusvaheliselt äri teha, saaksid selle võludest aru ja oskaksid neid maksimaalselt ära kasutada!

Indrek Põldvee on ettevõtluses olnud üle 10 aasta ning on külalislektor Mainoris ja EBS-is. B2B Growth aitab ettevõtetel koostada LinkedIni strateegiat, ehitada brändi, korrastada ja hallata isiklikke ja ettevõtte profiile, teha sotsiaalset B2B müüki, luua sisu ja värvata uusi talente. B2B Growth alustas kaks aastat tagasi ning on on ainuke LinkedInile fokuseeritud agentuur Baltikumis. Lühikese ajaga on nende meeskond saanud ka Microsofti ehk LinkedIni omaniku partneriks. (loe edasi siit)

Koolitusel osalemine

Koolitus toimub 27. oktoobril Villa Ammendes. Osalemiseks on vaja COVID tõendit*.

Koolitusel osalemine maksab 30 eurot inimese kohta. Registreeru SIIT.

Kohti koolitusele on 20.

*Tõendamiseks sobivad digitaalsel või välja prinditud kujul üks nendest alljärgnevatest tõenditest:
– kehtiv vaktsineerimispass
– COVID-19 haiguse läbipõdemise tõend

Koolitus on kaasrahastatud Euroopa Regionaalarengu Fondi toetuse andmise tingimustest “Piirkondlikud algatused tööhõive ja ettevõtlikkuse edendamiseks” Pärnumaa PATEE programm 2020-2023 ja Pärnumaa Omavalitsuste Liidu poolt.

 

Toimumisaeg 27.10.2021 - 27.10.2021
Kell 12:00
Asukoht Villa Ammende
Piletihind 30€