Pärnu kolledži tudengid külastasid Pärnumaa Arenduskeskust

Möödunud nädalal külastasid Pärnu kolledži teise kursuse tudengid aine Turismisihtkoha turundus raames Pärnumaa Arenduskeskust. Arenduskeskuse turundusjuht Liisa Mägi tutvustas tudengitele Pärnumaa sihtkohaturunduse erinevaid suundi ning tegevusi, millele hetkel enim keskendutakse.

Tudengid olid omaltpoolt ette valmistanud uurimuste tulemused erinevatest sihtgruppidest, kellele Pärnut juba turundatakse või tulevikus enamgi turundada võiks ning millised on nende sihtgruppide eripärad, mida silmas pidada.

Hiljem toimunud ajurünnakul, mille teemaks oli Pärnu sihtkohaturunduse edasistest suunad, ideede puuduse üle kurta ei saanud. “Noorte lennukad ideed mõjusid äärmiselt värskendavalt ning peame kindlasti edasiste sõnumite lihvimisel ka nendepoolseid kommentaare silmas. Mitmeid kordi toodi välja, et sihtkohaturundus ja sõnumid võiksid olla noortepärasemad ning tihti ei vaja sihtkohaturundus suuri summasid, piisab heast ideest ja lihtsamast tehnilisest teostusest”, lausus Mägi.

Pärnu kolledži õppejõu Marit Piirmani, sõnul on noortega ettevõtete ja organisatsioonide külastused äärmiselt olulised, põnevad ja silmaringi avardavad. “Tänapäeval ei saa enam üheski aines ainult teoreetiliste käsitluste tutvustamisega hakkama. Praktilised kaasused aitavad olulisi asju paremini meelde jätta. Just sellepärast ongi kolledži turismiüliõpilastel õpingute jooksul palju õppekäike ning ettevõtetega koostöös välja töötatud õppeülesandeid”.

Arenduskeskuse Turundusjuht loodab, et hea koostöö Pärnu kolledži ja Arenduskeskusega jätkub sama edukalt: “Hea meelega pakume tudengitele võimalust näha sihtkohaturunduse töö telgitaguseid ning miks mitte ka kaasata neid erinevatesse turundusprojektidesse”

 

02. aprill 2019

Sarnased uudised