Karjääriteenuste võrgustikukonverents
“Julge hüpe tundmatusse”

8.-9. jaanuaril 2020. a. toimub Tallinnas karjääriteenuste võrgustikukonverents “Julge hüpe tundmatusse?”

2018. aasta karjääriteenuste reform jaotas ümber vastutusalad karjääriõppe, -info ja -nõustamise korraldamisel. Konverentsil arutletakse, kuidas muutunud olukorras parimal moel õpilast toetada ning valmistada teda ette astumiseks tööturule ja elukestvaks õppeks. Kutsume osalema õpetajaid, koolijuhte, noorsootöötajaid, haridusametnikke, ettevõtjaid, kohalike omavalitsuste töötajaid, karjäärispetsialiste ehk kõiki, kel huvi sel teemal kaasa rääkida.

Rahvusvahelist kogemust jagab konverentsil OECD kutsehariduse ja täiskasvanuõppe poliitikanõunik  dr. Anthony Mann. Paneelarutelus osalevad Eesti silmapaistvad eksperdid nii poliitikakujundajate kui ka praktikute seast. Osalejatele antakse võimalus karjääriteenuste tulevikuplaanide kujundamisel aktiivselt kaasa rääkida ning luua seoseid oma igapäevatööga karjääriteenuste osutamisel.

Konverentsi jätkuks toimub 9. jaanuaril Tallinnas seminar kõigile karjääriteenuste praktika huvilistele, kel huvi vahetada kogemusi erinevatest lähenemistest, kogemustest või meetoditest kodu- ja välismaalt.

Kõik huvilised saavad osalemissoovist märku anda hiljemalt 28.novembrini SIIN.

Täpsen info konverentsi kohta asub Archimedese kodulehel

Lisainfo: Margit Rammo, Euroguidance programmi juht
margit.rammo@archimedes.ee    telefon: 518 3707

10. november 2019

Sarnased uudised