Galerii: tänupäeval hüüti välja vabakonna tegijad

Pärnu Strandi hotelli kauni merevaatega Lahe saalis tõusid täna aplausi saatel lavale need, kes panustavad ühiskonna heaks rohkem, kui nende kohustused nõuavad.

Pärnumaa insipratsiooni- ja tänupäev “100aastase kodanikuühiskonna tervis ehk Kuidas jõuda 200ni” tipneski sihtasutuse Pärnumaa Arenduskeskus (SAPA) tunnustuste üleandmisega vabatahtlikele, aasta vabaühendusele ja vabakonda enim toetavale organisatsioonile ning vabakonna silmapaistvaim tegu. Aplaus kõlas Pärnu ja Pärnumaa terviseedendajale.

Pärnumaa omavalitsuste liidu (POL) nimel tänasid Andres Metsoja ja Priit Ruut Pärnumaa terviseedendaja nominente ja laureaati. Nominendid on teadliku toitumise nõustaja Herdis Elmend ja toitumisnõustaja Ülle Niilisk.

Aasta terviseedendaja laureaat on Pärnu-Jaagupi tuletõrjeselts, mis rajas alevisse kultuuri- ja spordipargi. Tänukirja võtsid meeskonna nimel vastu Andro Oviir ja Madis Koit.

Pärnu linnapea Romek Kosenkranius andis tunnustuskirja üle linna aasta terviseedendajale Hele-Riin Verlinile. Aunimetuse pälvis Verlin kui sünnitoetaja, imetamisnõustaja, ühenduse “Väikesed sammud” looja ja eestvedaja, kes kui kümnelapselise pere ema ja Pärnumaa 2015. aasta ema lähtub kogemustest.

Vabakonna aasta tegijaid tänasid SAPA juhataja Indrek Klassen ja POLi nimel Metsoja. Laureaadid selgusid neljas kategoorias 28 nominendi hulgast.

Vabakonna aasta tegijad 2018

Aasta vabaühendus – MTÜ JCI Pärnu

Vabakonna toetaja – Lihula tarbijate ühistu ehk Lihula Coop

Aasta vabatahtlik – Reet Laos, Kihnu mere selts

Aasta vabatahtlik – Teevi Künnap, Lasterikaste perede liit

Aasta vabatahtlik – Priit Neeme, Pärnu Kahe Silla klubist

Aasta tegu – Kogupereüritus Rõõmsate laste festival

 

Ürituse galerii

 

Allikas: Pärnu Postimees

30. november 2018, 17:53

Autor: Silvia Paluoja

Fotod: Mailis Ollino

 

 

 

 

 

30. november 2018

Sarnased uudised