Raul Rebase avalik loeng „Millega eristub Pärnu?“

Academia Pernaviensise kolmandal mõttekojal toimub Raul Rebase avalik loeng „Millega eristub Pärnu?“ ning sellele järgnev arutelu.

Aeg: 20. veebruar kell 15:00
Koht: TÜ Pärnu kolledži raamatukogu (Ringi 35, Pärnu)

Mõttekojale registreerimine: SIIN
Registreerimise tähtaeg 17.02.2020

Pärnu positsiooni mõtestades vaagime, kuidas tajutakse kohatunnetust ja kuidas kujuneb paikkonna kuvand. Mis on märgid ja narratiivid, mille abil kohalikud ja külalised seoseid näevad? Millised muutused on toimunud Pärnu imagos ja identiteedis? Millega eristub Pärnu tulevikus? Kas suvepealinn toidab ka talvel? Kuidas tunnevad end Pärnu noored? Aga kõik põlvkonnad? Abiks on siin Raul Rebase kogemus ja paikkondade uuring.

Eesti üks tunnustatumaid kommunikatsiooni- ja meediaeksperte Raul Rebane on Pärnust pärit. Avalikkuses tuntud ka kui teenekas spordiajakirjanik, kettaheitja Gerd Kanteri meeskonna TEAM75 looja ja juht, Postimehe aasta 2016 arvamusliider ning kirglik meedia mõju analüütik. Alates 1999. aastast töötab konsultandi, koolitaja ja strateegilise nõustajana. Rebase erihuvi on infosõdade teooria, mida on uurinud ligi 20 aastat. Eelmisel aastal ilmus tema sulest raamat „Hirmust eduni: meediasuhtluse 8 reeglit“, mille kohta võib tõdeda, et kogemused kannavad. Nagu ka teadmine, et pole olemas ebahuvitavat teemat või inimest.
Tema tegemistest enamat e-aadressil www.raulrebane.ee

Toimumisaeg 20.02.2020 - 20.02.2020
Kell 15:00
Asukoht TÜ Pärnu kolledži raamatukogu (Ringi 35, Pärnu)