Pärnumaa noorte inspiratsioonipäev

2020. aasta ettevõtlusnädala raames toimub viiendat korda Pärnumaa noorte inspiratsioonipäev. Käesoleva aasta inspiratsioonipäeva teemaks on „Enesekindlus ja enesekehtestamine“. Esmakordselt toimub üritus veebipõhiselt, kus Pärnumaa koolide õpilased kogunevad koolis saalidesse või suurematesse klassidesse ning jälgivad esinejad veebi vahendusel.

Selleks, et inspiratsioonipäev Pärnumaa koolides õnnestuks, vajame igast osalevast koolist vabatahtlikke (1-2 vabatahtlikku 1 ruumi kohta).  Vabatahtlikud aitavad koolides ruume ette valmistada, osalejaid registreerida, tegevusi läbi viia ning jagavad parimatele auhindu. Vaata, kes on end juba vabatahtlikuna kirja pannud SIIN. 

Pärnumaa koolide õpilaste inspiratsioonipäevale registreerimine toimub koolide ja klasside kaupa SIIN. Ülejäänud huviliste registreerimine toimub SIIN.

Toimumiskoht: veebis / koolides

Ajakava

Päevajuht Laura Kiviselg. Laura on tudeng ja noorsootöötaja, kes on noore aktivistina õppinud, et elust saab läbi ainult positiivsust säilitades.

  • 11.00-11.10 sissejuhatus Laura Kiviselg.
  • 11.10-11.45 “mismōttes EI tahtnud” Sass Henno. Sass on kirjutanud nii romaane kui ka saanud tuntuks seisukohaga pere- ja suhtevägivallast. Tema populaarsest noorteromaanist “Mina olin siin” on tehtud ka film.
  • 11.45-12.00 paus aktiivsete tegevustega, parimatele auhinnad.
  • 12.00-12.45 5 õppetundi, mida oleksin tahtnud 18-aastaselt teada/kogeda, Sandra Raju. Sandra on ettevõtja, podcaster, liikumisentusiast, aeg-ajaline Nike treener ning suunamudija.
  • 12.45-13.00 paus aktiivsete tegevustega, parimatele auhinnad.
  • 13.00-14.00 “Miks sa peaksid tegutsema just nüüd?” Karoliine Aus ja Eerik Hannus. Karoliine on noor pärnakas, kes töötab noorsootöö valdkonnas ning tegeleb vabaühenduse eestvedamisega. Eerik on 20 aastane pärnakas, kes tegeleb Pärnu noorte- ja innovatsioonikeskuse HUUBi juhtimisega. Talle meeldib noortega koos ideid mõelda ja neid ellu viia. Eerik näeb ennast 3 aasta pärast Pärnu ühe suurima noorteorganisatsiooni HUUB juhina ja õnnelikuna.

Korraldajad: Eerik Hannus (noorte- ja innovatsioonikeskus HUUB), Joonas Leemet ja Mart Kimmel (Rääma Nutiajud), Karoliine Aus ja Laura Kiviselg (Tunne MTÜ), Viivika Vilja (Pärnumaa Arenduskeskus) ja Kultuuriühing Vööt.

Lisainfo: Viivika Vilja, viivika@parnumaa.ee

NB! Meie jaoks on oluline Sinu tervis – järgime sündmuste korraldamisel Eesti Vabariigi Valitsuse ja Terviseameti korraldusi. Palun ära osale sündmustel, kui oled haige või oled viimase 14 päeva jooksul tundnud ennast halvasti või viibinud lähikontaktis COVID-19 positiivse inimesega.

Pärnumaa noorte inspiratsioonipäeva rahastatakse Pärnumaa Omavalitsuste Liidu ja Euroopa Reginaalarengu Fondi poolt.

Toimumisaeg 06.10.2020 - 06.10.2020
Kell 11:00
Asukoht veebis / koolides