Pärnumaa ettevõtete tunnustusüritus

Konkurss Pärnumaa Ettevõtluse Auhind on kõrgeim maakonnapoolne tunnustus ettevõtjatele. Konkursi käigus selgitatakse välja enim kasu toonud ettevõtted Pärnumaa jaoks olulisemates valdkondades.

Ettevõtete tunnustusürituse eesmärk on tunnustada tegusaid ja tublisid Pärnumaa ettevõtteid ja ettevõtjaid ning väärtustada nende panust maakonna elu edendamisel.

Üritusel osalemine on kutsetega.

Auhinnad antakse välja järgmistes kategooriates:

PÄRNUMAA EDENDAJA 2019
Tunnustame Pärnumaa ettevõtteid, kes on olulisel määral panustanud Pärnumaa arengusse.

AASTA TURISMIARENDAJA 2019
Tunnustame Pärnumaa ettevõtteid, kes on saavutanud majanduslikku edu originaalsete turismitoodete ja –teenuste pakkumisega ning välja paistnud turismisektori arendustegevusega.

AASTA SOTSIAALNE ETTEVÕTE
Tunnustame Pärnumaal tegutsevaid ettevõtjaid, kes rakendavad sotsiaalse ettevõtluse põhimõtteid oma tegevusvaldkonnas, tehes seda vastutustundlikult ning luues ühiskondlikku mõju.

AASTA NAISETTEVÕTJA 2019
Tunnustame Pärnumaal tegutsevaid naisettevõtjaid, kes on juhtinud oma ettevõtet vähemalt 3 aastat ja on oluliselt kasvatanud müügimahtusid/kasumit võrreldes eelnenud majandusaastatega ning oma tegevusega inspireerinud teisi ettevõtlusega tegelema.

AASTA NOOR ETTEVÕTJA 2019
Tunnustame kuni 35-aastaseid (kaasa arvatud) Pärnumaa ettevõtjaid väljapaistva tegevuse eest ettevõtluse edendamisel maakonnas, kasvatanud müügimahtusid/kasumit, loonud töökohti, kaasanud investeeringuid ning inspireerinud noori ettevõtlusega tegelema.

AASTA NOORTE ETTEVÕTLUSMENTOR 2019
Tunnustame Pärnumaal tegutsevaid ettevõtjaid, kelle noortele suunatud mentortegevus on tõhustanud koolide ja ettevõtjate koostööd ning aidanud muuta õppetöö koolides põnevaks ja eluliseks.

AASTA TOODE 2019
Auhind antakse välja 2018/2019. aastal välja töötatud parima uudistoote või -teenuse eest. Kõikide esitatud toodete ja teenuste hulgast valib žürii 10 edasipääsenut ning võitja selgub Pärnu Postimehe veebikeskkonnas toimuva rahvahääletuse teel. Hääletus toimub 16.-22.09.2019.

PÄRNUMAA KARU 2019
Pärnumaa ettevõtluse peaauhind, mille nominendid valib žürii maakonnas viimasel ajal märkimisväärseid tulemusi saavutanud ja silmapaistnud ettevõtete hulgast.

Konkursile esitatute esmahindamise viib läbi SA Pärnumaa Arenduskeskuse juurde loodud töögrupp, mis koosneb ettevõtjatest, KOV-ide ja Postimees Grupi esindajatest, kaasates vajadusel eksperte.

Lisaks antakse tunnustusüritusel välja kõikide omavalitsuste poolt auhinnad enda piirkonna parimatele ettevõtetele  ning samuti ka koostööpartnerite auhinnad silmapaistvatele ettevõtetele.

Pärnumaa ettevõtete tunnustusüritus on kaasrahastatud Pärnumaa Omavalitsuste Liidu poolt.

 

 

Toimumisaeg 03.10.2019 - 03.10.2019
Kell 17:00
Asukoht Strand SPA & Konverentsihotell, Jurmala saal