MÜÜGIMAANIA „Tippmüüja varasalv: kuldaväärt praktiline töötuba viimaks oma müük uuele tasemele“

“Müügimaania” koolituste sari aitab suurendada müügialaseid teadmisi ja oskusi ning loob eeldused ettevõtete müügitulemuste kasvuks.

Lisaks annab koolituste sari ettevõtetele võimaluse omavaheliseks võrgustumiseks ja koostöövõimaluste leidmiseks. Koolitused on mõeldud ettevõtete juhtidele, müügijuhtidele ja aktiivselt müügiga tegelevatele töötajatele.

Koolitusprogramm koosneb kolmest koolituspäevast:

  • 2. oktoober „Ebatraditsiooniline müük – maailma kõige pöörasem müügistrateegia, mis võidab su klientide südamed“ Koolitaja, lektor Ekke Lainsalu.
  • 30. oktoober “Mis takistab saavutamast müügis tulemust?” Koolitaja Romet Nael* (koolituse esineja ning teema on muutunud 20.okt.)
  • 5. november „Tippmüüja varasalv: kuldaväärt praktiline töötuba viimaks oma müük uuele tasemele“ Koolitaja Silver Rooger.

Iga eraldi koolituspäeva maksumus on 20€ osaleja kohta.

Koolitusele saab registreeruda SIIN

III koolituspäev „Tippmüüja varasalv: kuldaväärt praktiline töötuba viimaks oma müük uuele tasemele“ 

Silver Rooger on ettevõtte Dominate Sales juht, mis aitab firmadel tõsta enda müüki ja kasvada, sõltumata ettevõtte või valdkonna eripäradest.
Silverile omased ettevõtja, müügimehe omadused tulid esile juba siis, kui ta noorena ajalehti müüs. Küll aga viisid erinevad põhjused teda müügist eemale peaaegu kümneks aastaks. Õppides ülikoolis matemaatikat ja eelnevalt töötades mitu-mitu suve köögis, ei tundunud kumbki neist ikkagi päris see, mis silma särama paneb. Kuigi, matemaatikast kaasa võetud süstemaatiline lähenemine argumentide lahendamisse ja köögist loovmõtlemine, on just see, mida Silver peab enda suurimaks eeliseks.
Silver usub, et kui on soov jõuda oma tõelise kireni, siis ei tohi maha jätta usku iseendasse, meeletut tahet ning tööriistakasti täis kasulike põhimõtteid. Tema elus on tekkinud mitu olukorda, kus puhas tahe ja hulljulge järjekindel lähenemine on viinud teda kaugemale, kui ta oleks osanud arvata.

Koolitus toimub Pärnu Keskraamatukogu II korruse saalis kl 12.30 – 17.00

Koolitus on kaasrahastatud Euroopa Regionaalarengu Fondi poolt.

Toimumisaeg 05.11.2020 - 05.11.2020
Kell 12:00
Asukoht Pärnu Keskraamatukogu II korruse saal