MÜÜGIMAANIA: „Väärtusmüük“

“Müügimaania” koolituste sari aitab suurendada müügialaseid teadmisi ja oskusi ning loob eeldused ettevõtete müügitulemuste kasvuks.

Lisaks annab koolituste sari ettevõtetele võimaluse omavaheliseks võrgustumiseks ja koostöövõimaluste leidmiseks. Koolitused on mõeldud ettevõtete juhtidele, müügijuhtidele ja aktiivselt müügiga tegelevatele töötajatele.

Koolitusprogramm koosneb kolmest koolituspäevast:
9. oktoober „Müük ja hinnataju mõjutamine“ Koolitaja Indrek Saul
30. oktoober „Lisamüük!“ Koolitaja Romet Nael
12. november „Väärtusmüük“ Koolitaja Aira Tammemäe

Koolitustel osalemine on tasuta!

Registreerumine on lõppenud, grupp on täitunud!

III koolituspäev „Väärtusmüük!“

Koolituse eesmärgiks on leida ärispetsiifilised ja individuaalsed võimalused müügi tõhustamiseks. Häälestatakse müüki toetavaid uskumusi ja hoiakuid, tutvutakse eri klienditüüpidega ning harjutatakse kontakti loomist ning kliendi ostule suunamist.

Koolitus keskendub väärtusmüügile läbi müügipsühholoogia.

Aira Tammemäe
Aastatel 1998-2005 oli Aira SEB Ühispanga Elukindlustuse juhatuse liige müügi- ja turundusvaldkonnas, enne seda Hansapangas ja Tallinna Pangas. Koolitajana tegutseb Aira Tammemäe alates 2005. aastast, tema peamised koolitusvaldkonnad on müügijuhtimine, sisemiste piiride küsimused ning juhtimispsühholoogia. Tema tuntuim koolitusprogramm põhineb Karupoeg Puhhi tegelaste kaudu inimtüüpide määratlemisel ja analüüsil. Aira on lõpetanud Tallinna Pedagoogikaülikoolis režii eriala, aastast 2002 ärikorralduse magister ja 2010 psühholoogia magister. Aira on õppinud erinevaid teraapiaid Professionaalse Psühholoogia Erakoolis. Aastal 2010 ilmus Aira Tammemäe magistritööl põhinev raamat “Inimtüüpide maagiline maailm”.

Koolitus toimub kl 12.00 – 18.00

Koolitus on kaasrahastatud Pärnumaa Omavalitsuste Liidu poolt.

 

Toimumisaeg 12.11.2019 - 12.11.2019
Kell 12:00
Asukoht Akadeemia 2, Pärnu, 2. korruse konverentsisaal