Mitmekesistamise toetusmeetme infopäev

Kutsume Pärnumaa maapiirkondades tegutsevaid mikroettevõtjaid PRIA maaelu mitmekesistamiseks mõeldud investeeringutoetuse infopäevale, mis toimub 21. augustil kell 13.00-15.00 Pärnus Akadeemia 2 suures saalis. Toetusmeetme võimalusi tutvustavad ja küsimustele vastavad PRIA ja Maaeluministeeriumi esindajad. Infopäeval osalemiseks palun registreeruge SIIN.

Infopäevale on oodatud kuni 9 töötajaga vähemalt kaks aastat tegutsenud ettevõtted, kellel on plaan luua maapiirkonda juurde uusi töökohti mittepõllumajanduslikul suunal ja kes vajavad seejuures toetust investeeringute tegemisel. Toetust saab muuhulgas kasutada masinate ja seadmete ostmiseks, ehitiste rajamiseks ja hoonete parendamiseks ning uute teenuste osutamisel vajalike eelduste loomiseks.

19. septembril avab PRIA Maaelu mitmekesistamise toetusmeetme järjekordse taotlusvooru. MEETME 6.4 „Investeeringute toetamine majandustegevuse mitmekesistamiseks maapiirkonnas mittepõllumajandusliku tegevuse suunas“ eesmärk on eelduste loomine uute töökohtade tekkeks väljaspool põllumajandussektorit. Meetme tulemusena luuakse töökohti keskustest kaugemal ning taotleda saab investeeringutoetust kuni 150 000 euro ulatuses.

Täpsemat infot toetusmeetme tingimuste kohta saab PRIA investeeringutoetuste infotelefonilt 737 7678 ja kodulehelt SIIT.

Seminari materjalid.

Toimumisaeg 21.08.2019 - 21.08.2019
Kell 13:00
Asukoht Akadeemia 2, II korruse suur saal, Pärnu