Kuidas sünnib innovatsioon teadlaste ja ettevõtjate koostöös?

Ettevõtlusnädalal toimub TÜ Pärnu kolledži raamatukogus Eesti Teadusagentuuri, Pärnumaa Arenduskeskuse ja TÜ Pärnu kolledži seminar. Seminar toimub arutelu vormis.

12:00-12:30 Tervitusamps

12:30-13:45 “Arenduskoostöö vajadus ja olulisus kiiresti muutuvas globaliseeruvas maailmas”
Sul on väga hea idee, kuid ei ole piisavalt ressursse oma ettevõtte arendamiseks või uuringuteks? Tahad teada saada, kuidas luua innovatsiooni teaduse abiga? Või kuidas leida sobivaid ja asjalikke töötajaid? Tule leia teiste ettevõtete kogemuslugude näitel nendele küsimustele vastused.

„Ettevõtete võimalused Euroopa Horisondis“ – Margit Ilves, ELi raamprogrammi vanemkonsultant, Eesti Teadusagentuur.

„Teadlasega tippu!“ – Viktor Muuli, nutika spetsialiseerumise valdkonna juht, Eesti Teadusagentuur. Urve Vool, talituse juht, RTK. Kristel Mikkor, teaduskoostööprojektide juht, Milrem AS.

„Siidinäppe ja lumehelbekesi ettevõttesse ei tahaks. Kust saada asjalikke töötajaid?“ – Eva Pruusapuu, tehnoloogia ja inseneeria valdkonna tööjõu järelkasv, TeaME+ programmi juht, Eesti Teadusagentuur.

„Innovatsiooniteenused EASis“ – Kristi Kõrge/ Relika A. Williams, arenduskoostöö eksperdid, Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus.

Arutelu koordineerib: Indrek Tulp (Eesti Teadusagentuur)

13:45-14:00 kohvipaus

14:00-15:00 Teadlased ja ettevõtjad KOBARas koos – Pärnumaa avatud innovatsiooni kogukond KOBAR – Erik Reinhold, Pärnumaa Arenduskeskuse juhataja. Garri Raagmaa, TÜ Pärnu kolledži direktor

Millisel eesmärgil on ellu kutsutud Pärnumaa ettevõtjate, ettevõtluse tugistruktuuride ja haridusasutuste ettevõtlusalane koostööplatvorm KOBAR? Mis probleemi see lahendab ning kuidas toimib?

Registreerimine SIIT.

Seminar on osalejatele tasuta, üritusel osalemiseks tuleb esitada COVID tõend. Tõendamiseks sobivad digitaalsel või välja prinditud kujul üks nendest alljärgnevatest tõenditest:
– kehtiv vaktsineerimispass
– COVID-19 haiguse läbipõdemise tõend
– negatiivne COVID-19 PCR testitõend, mis on kehtiv 72h, või negatiivne COVID-19 antigeeni kiirtestitõend, mis on kehtiv 48h.

Toimumisaeg 08.10.2021 - 08.10.2021
Kell 12:00