Kuidas ise disainida turunduseks materjale? Canva.com

Mõlemad koolituspäevad kestavad 2 tundi.

Koolituspäevad on:

4. mai – Canva kujundusprogramm ja selle võimalused ettevõtte turundusmaterjalide disainimiseks. Koolituspäeval kuulete Canva erinevatest vahenditest, teooriat disaini reeglitest ning analüüsitakse erinevaid kujundusvõimalusi ettevõtte turundusmaterjalide disainimiseks.

11. mai – Videopostituste loomine Canva`s. Videode kasutamine turunduses on üha populaarsem! See koolituspäev annab mõtteid kuidas luua ise videopostitusi Canvas programmi abil?

Koolituse sihtgrupp: Pärnumaa naisettevõtjad (osalemiseks peab olema ettevõte olemas).

Koolitus on TASUTA!

Koolitusele registreerimise link siin: https://forms.gle/CGWNyx4yyupEwANEA

Koolitaja Maarja Pajusalu

Maarja Pajusalu on IT magistrikraadiga digikonsultant ja koolitaja. Ta on töötanud analüütiku ja projektijuhina tarkvaraarendusega tegelevates ettevõtetes ning lektorina Tartu Ülikooli Pärnu kolledžis. Lisaks on Maarja tegelenud maalimise ja disainiga üle 15 aasta.

Koolitatavate tagasiside järgi on Maarja professionaalne, rahulik, põhjalik ja õppijatele individuaalse lähenemisega koolitaja. Alates 2020 on Maarja terviseinformaatika doktorant ja nooremteadur TÜ Arvutiteaduse instituudis.

 

Koolitus on kaasrahastatud Euroopa Regionaalarengu Fondi toetuse andmise tingimustest “Piirkondlikud algatused tööhõive ja ettevõtlikkuse edendamiseks” Pärnumaa PATEE programm 2020-2023 ja Pärnumaa Omavalitsuste Liidu poolt.

Toimumisaeg 04.05.2021 - 11.05.2021
Kell 10:00
Asukoht Zoomis