Koolitus naisettevõtjatele - "MITTEVERBAALNE KOMMUNIKATSIOON"

MIKS OSALEDA? Oskus “lugeda” emotsioone, dekodeerida näo mikro- ja makroilmeid ning tuvastada valetamist on vajalik igale äriinimesele. Parimad ettevõtjad kasutavad enda igapäevatöös tavapäraselt loomulikku annet suhelda ja motiveerida, tehes seda sageli intuitiivselt. Kuid tehes seda teadlikult, tuginedes inimkäitumise psühholoogilistele põhjustele ning osates dekodeerida kehakeele erinevaid signaale, muudame enda töö lihtsamaks.

Koolitusel käsitletavad TEEMAD: Mitteverbaalse kommunikatsiooni ABC. Kehakeele ABC. Kuidas “lugeda” mitteverbaalseid reaktsioone? Millest „kõnelevad“ vastaspoole kehakeel, hääletämber, kõne rütm? Kuidas „lugeda“ varjatud suhtumist? Kui oleme huvitatud… Kui meile ei meeldi… Mitteverbaalsed signaalid põlgusest, hirmust, vihast, ärevusest, üllatusest, vastikustundest, häbist jne. Mikro- ja makroilmed. Siiras või ebasiiras käitumine? Kuidas lugeda zestide „keelt“? Millest “kõnelevad” erinevad poosid? Erinevad kätlemised ja kuidas neid tõlgendada? Mida näitavad erinevad jalgade asendid? Kas ülbe või hirmunud? Huvitatud või mitte? Teised “pisikesed” märgid kehakeeles, mis lekitavad varjatud suhtumisi.

LEKTOR Ülli Kukumägi on pikaajalise kogemusega verbaalse ja mitteverbaalse kommunikatsiooni lektor/koolitaja/nõustaja, juhtimisteaduste doktorant, kes on õppinud nii psühholoogiat, NLP-d, sõltuvushäirete ravimetoodikaid, lahenduskeskset lühiteraapiat, hüpnoteraapiat ja kehakeele dekodeerimist erinevate rahvusvaheliste ekspertide juures, s.h. Paul Ekman International Groupis. Omab pikaajalist avaliku esinemise praktikat konverentsidel, seminaridel, televisioonis. Ülli klientide hulka kuuluvad nii Eesti era- kui riigiettevõtted, s.h. haiglad, koolid, pangad, omavalitsused.

Kui oled huvitatud, siis registreeru kiirelt SIIN

Vaata lektori kohta täpsemalt www.bodylanguageacademy.ee 

Koolitusel osalemine on tasuta, kuid kohtade arv on piiratud!

Lisainfo: Margit Kool
margit@parnumaa.ee

Toimumisaeg 10.12.2019 - 10.12.2019
Kell 13:00
Asukoht Akadeemia 2, II korruse saalis