Ideest iduettevõtteni

Eesti iduettevõtete ökosüsteemi kõvemad tegijad panid seljad kokku ja lõid programmi, mis toetab ideest eduka tulevikuäri kasvatamist ka väiksemates piirkondades. Intensiivse lühikoolituste sarja, mentorluse ja rahalise toe abil saavad osalejad võimaluse oma idee päriselt ellu viia. Programmi eesmärgiks on toetada uute iduettevõtete pealekasvu, olemasolevate arengut ja tegutsevate laienemist.

Pärnus toimuvad üritused:

  • 29.09 kell 16.00-20.00.
  • 30.09 kell 10.00-14.00.
  • 14.10 kell 16.00-20.00.

📌 Programm koosneb:

☑ Kolmepäevasest (2+1) baaskoolitusest, et äriidee võtaks rakendatava kuju ja et osaleja kasvataks enda ümber inkubatsioonivõimekusega meeskonna.
☑ Ülesannete lahendamisest baaskoolituse käigus omandatud teadmiste abil – idee valideerimine potentsiaalsete klientidega, esialgse finantsplaani koostamine jne.
☑ Demopäevast oma ideede esitlemiseks.
☑ Täiendavatest mentortundidest parimatele baaskoolituse läbinud meeskondadele, et valmistuda inkubaatorisse või kiirendisse kandideerimiseks.
☑ Rahalisest toetusest programmi parimate äriideede edasiseks arendamiseks.
☑ Võimalusest jõuda otse Prototron 🚀 TOP40 hulka ilma taotlusvooru kandideerimiseta.

Ootame programmiga liituma kõiki:

💡Kellel on idee ja tahe käivitada oma iduettevõte, kuid puudub teadmine, kuidas seda teha;
💡 Kelle ettevõte on juba registreeritud, kuid äri on algfaasis ning ei ole seetõttu veel valmis kandideerima inkubatsiooni- ja kiirendiprogrammidesse;
💡 Kes omavad tegutsevat väikeettevõtet ja tahavad oma äri olulisel määral kasvatada, muutes ärimudelit, võttes kasutusele tehnoloogilisi uuendusi ja/või plaanides turule tuua innovaatilisi tooteid/teenuseid.

Registreerimine SIIT.

Toimumisaeg 29.09.2020 - 14.10.2020
Kell 16:00
Asukoht Akadeemia 2, Pärnu linn
Piletihind Tasuta