Haridusasutuste suhtlus meediaga

Meediakoolitusel saab teada, mille alusel valib ajakirjanik teemasid, kuidas toimib ajalehetoimetus ja mil viisil suhelda ajakirjandusega kriisiolukorras või negatiivse sündmuse korral. Õpime kirjutama pressiteadet ja arutleme selle üle, miks üldse meediasse pöörduda ja kas pressiteade on selleks ainus võimalus? Koolitus on praktiline ja arutlev ning aitab meediaga suhtlemisele vaadata laiemalt kui ajakirjaniku ja meedia poole pöördunud inimese suhe.

Koolitajast: Kadrin on Pärnu Postimehe peatoimetaja asetäitja ja arvamuskülje toimetaja. Lisaks sellele juhib maakonnalehe lugude turundamist sotsiaalmeedias ning veab äsja alanud taskuhäälingu ehk podcasti projekti. Enne Pärnu Postimehega liitumist töötas vabakutselise ajakirjanikuna ja tema lugusid avaldati peamiselt Äripäeva erinevates väljaannetes. Oma ajakirjanikuteed alustas majanduslehes Äripäev. Palgatöö kõrvalt on ta olnud ka ettevõtja ja tegutsenud turismivaldkonnas. Kadrin kuulub Eesti Ettevõtlike Naiste Assotsiatsiooni.

Koolitusprogramm on kaasrahastatud Euroopa Regionaalarengu Fondi toetuse andmise tingimustest “Piirkondlikud algatused tööhõive ja ettevõtlikkuse edendamiseks” ja Järvamaa, Pärnumaa ning Lääne-Virumaa Omavalitsusliitude poolt.

 

Lisainfo Viivika Vilja viivika@parnumaa.ee

 

Toimumisaeg 06.04.2021 - 06.04.2021
Kell 13:00
Asukoht veebis