Ettevõtlusnädal

Ettevõtlusnädal on suurim üle-eestiline ettevõtlusüritus, mis toimub igal aastal oktoobrikuu alguses. Nädal on täis kaasahaaravaid ja julgustavaid sündmusi astumaks samm lähemale unistuste poole.

Sellel aastal on tulekul enam kui 300 sündmust nii noortele kui alustavatele ja tegutsevatele ettevõtjatele. Täpsem info 2020 Ettevõtlusnädala kava kohta Ettevõtlusnädala veebilehel

Meie jaoks on oluline Sinu tervis – järgime sündmuste korraldamisel Eesti Vabariigi Valitsuse ja Terviseameti korraldusi.

Sündmuste korraldamisel lähtuvad kõik ürituste korraldajad sellest, et:

  • meil kõigil oleks piisavalt ruumi hoida distantsi, seepärast on paljudel sündmustel osalejate piirarvud ja vajalik eelnev registreerumine;
  • desovahendid oleksid kättesaadavad ruumi sisenedes, väljudes kui ka ruumis sees;
  • pauside ajal tuulutatakse ruumi.

SÜNDMUSTEL OSALEDES:

  • soovitame sul kanda maski;
  • laadida alla Google Play või App Store’i kaudu oma telefoni mobiilirakendus HOIA, mis teavitab sind, kui oled olnud lähikontaktis koroonaviiruse kandjaga. Samuti saad nii anonüümselt teavitada teisi kasutajaid enda haigestumisest. Rakenduse kasutajate telefonid vahetavad omavahel anonüümseid koode ning riik, rakenduse tootja ega telefoni tootja ei saa teada, kes kellega lähikontaktis oli. Loe lisa www.hoia.me

Palun ära osale sündmustel, kui oled haige või oled viimase 14 päeva jooksul tundnud ennast halvasti või viibinud lähikontaktis COVID-19 positiivse inimesega.

Koroonaleviku suurenemisel toimuvad muudatused Ettevõtlusnädala sündmuste toimumisel: sündmused toimuvad kas vähendatud osalejate arvuga ja veebiülekande kaudu ning mõned üritused võivad ka ära jääda. Muudatustest teavitatakse kõiki sündmustele registeerunud inimesi.

 

Ettevõtlusnädalat koordineerib Maakondlike Arenduskeskuste võrgustik, Tartu linna sündmuseid organiseerib Tartu Linnavalitsus.

Ettevõtlusnädala tegevusi toetab Euroopa Regionaalarengu Fond.

Toimumisaeg 05.10.2020 - 11.10.2020