Enesejuhtimise koolitus

Sellel lühikesel veebiseminaril õpid iseennast mõistma seestpoolt väljapoole. Olles omandanud põnevad ajajuhtimise tehnikad eelmises moodulis, asume selles avastama oma sisemaailmas toimuvaid protsesse: Kuidas meie uskumused mõjutavad meie mõtlemist? Kuidas meie mõtlemine mõjutab meie emotsioone ja meeleolusid? Ja kuidas need omakorda meie käitumist, ja seeläbi ka tulemusi? Isegi inimesed, kes nimetavad enda suurimaks väljakutseks “enda aja juhtimist (loe: ajapuudus)”, tõdevad, et tegelikult pole probleem ajapuuduses, vaid valede tegevuste tegemist õigel ajahetkel (edasilükkamine, suutmatus end motiveerida jms). Järelikult ei pruugi ajajuhtimise tehnikatest piisata, kui sa ennast, ja oma sisemaailma juhtida ei suuda.

Tere tulemast oma sisemaailma! Peale seminari on meel selgem, enda ja oma õpilaste/kolleegide käitumise mõistmine klaarim, ja soovitud eesmärkide saavutamine lihtsam.

Koolitajast: Kaido on Motivaatori asutaja, juht ja koolitaja. Oma koolitusi läbi viies tugineb Kaido palju viimase dekaadi uuringutele psühholoogias, juhtimises ja motivatsioonis, aga ka intuitiivsele tunnetusele, mis aitavad muuta koolitused praktiliseks, kaasavaks ja rakendatavaks.

Viimastel aastatel on ta keskendunud organisatsiooni probleemidele, mis ei ole sageli tingitud madalast motivatsioonist, vaid vähesest meeskonnatundest ja nõrgast juhtimisest.

Kaido on pälvinud aastatel 2016 ja 2017 Äripäeva poolt välja antud “Aasta Parima Koolitaja” tiitli.

 

Koolitusprogramm on kaasrahastatud Euroopa Regionaalarengu Fondi toetuse andmise tingimustest “Piirkondlikud algatused tööhõive ja ettevõtlikkuse edendamiseks” ja Järvamaa, Pärnumaa ning Lääne-Virumaa Omavalitsusliitude poolt.

 

Lisainfo Viivika Vilja viivika@parnumaa.ee

Toimumisaeg 06.05.2021 - 06.05.2021
Kell 13:00
Asukoht veebis