"ÄriSäde" turunduskoolitus

Praktiline koolitus – turundus meediakanalites, kuidas hakata reklaami tegema. Kuidas jõuda klientideni ja käivitada tegevus: turg, sihtrühm, konkurendid, hinnastamine; esimeste klientide leidmine; turundus vs müük; turundusstrateegia valik, turunduskanalid (milliseid kanaleid valida), sotsiaalmeedia; kuidas teha kodulehte; e-pood (milline see välja peab nägema, kui tihti infot lisada jne), mis kanaleid ja võimalusi turundamiseks veel on. Meeskonna ideele, tootele või teenusele kampaania või strateegia välja mõtlemine.

Koolitus toimub kell 14.00-16.00 Strand SPA & Konverentsihotelli Jurmala saalis

Koolitaja: Oleksiy Krasnoperov

“Oleksiy on müügijuht ja partner firmas Southwestern Family of Companies. 2020. aastal lõpetas ta Eesti Mereakadeemia ning hetkel omandab magistrikraadi Äri erialal ülikoolis TalTech.
Ta alustas karjääri müües USAs ukselt uksele raamatuid koostöös Southwestern programmiga ja on saavutanud kõrgeid tulemusi ning koolitanud esmakordse müügitöö kogemusega inimesi oma esimesest suvest alates.

Esimesel suvel saavutas ta müügitulemuse TOP 5% seas 1200-st esimest aastat müüvatest tudengitest. Nüüd koolitab ta üle 30 esmakordselt müügitööd tegevaid tudengeid igal aastal ning 2019. aastal, tema suvegruppi käive oli 460 000 dollarit. Ta on teinud üle 2500 müügipresentatsiooni USAs ja üle 700 Eestis. 2020. aastal saavutas ta Junior Achievement aasta mentori tiitli. Talle meeldib lugeda ja investeerida.“

 

NB! Meie jaoks on oluline Sinu tervis – järgime sündmuste korraldamisel Eesti Vabariigi Valitsuse ja Terviseameti korraldusi. Palun ära osale sündmustel, kui oled haige või oled viimase 14 päeva jooksul tundnud ennast halvasti või viibinud lähikontaktis COVID-19 positiivse inimesega.

Konkurss on kaasrahastatud Euroopa Regionaalarengu Fondi toetuse andmise tingimustest “Piirkondlikud algatused tööhõive ja ettevõtlikkuse edendamiseks” Pärnumaa PATEE programm 2020-2023 ja Pärnumaa Omavalitsuste Liidu poolt.

Lisainfo: viivika@parnumaa.ee

Toimumisaeg 04.11.2020 - 04.11.2020
Kell 14:00
Asukoht Strand SPA & Konverentsihotell, Jurmala saal