"ÄriSäde" motivatsioonipäev ja ideede esitlemine mentoritele.

Motivatsioonipäeval esitleb iga meeskond 5 minuti jooksul mentoritele oma äriideed, saades sellele kohest tagasisidet. Koos mentoritega toimub tegevusplaani arutelu ning lepitakse kokku edasised tegevused.

Kell 14.00-16.00 toimuva motivatsioonipäeva viib läbi Harald Lepisk. Harald on loova eneseteostuse uurija ja koolitaja, innovatsiooniprogrammide moderaator, inspireeriva avaliku kõnelemise treener, Inspiratsioon.ee enesearengu keskkonna, Lugudevestja ja Kireleidja rakenduse looja. Elu looming podcasti saatejuht ja Minu elu kutse raamatu kaasautor.

NB! Meie jaoks on oluline Sinu tervis – järgime sündmuste korraldamisel Eesti Vabariigi Valitsuse ja Terviseameti korraldusi. Palun ära osale sündmustel, kui oled haige või oled viimase 14 päeva jooksul tundnud ennast halvasti või viibinud lähikontaktis COVID-19 positiivse inimesega.

 

Konkurss on kaasrahastatud Euroopa Regionaalarengu Fondi toetuse andmise tingimustest “Piirkondlikud algatused tööhõive ja ettevõtlikkuse edendamiseks” Pärnumaa PATEE programm 2020-2023 ja Pärnumaa Omavalitsuste Liidu poolt.

Lisainfo: viivika@parnumaa.ee

Toimumisaeg 14.10.2020 - 14.10.2020
Kell 14:00
Asukoht Strand SPA & Konverentsihotell, Jurmala saal