Pärnumaal on hetkel müügis natuke üle 800 kinnisvaraobjekti. Nende pakkumiste seast leiab palju huvitavaid pakkumisi nii oma asukoha, hoone ajaloo või arhitektuuri poolest. Vaatasime üle kõik kinnisvarapakkumised Pärnumaal ning otsisime välja mõned põnevamad kuulutused.

Suvilast ehitatud elumaja

Saarde vallas Metsaääre külas asub endisest suvilapiirkonnast väljakasvanud elurajoonis omanäolise arhitektuuriga elumaja. Nimelt on endisest suvilast ehitatud elumaja. Kinnistu ümber on mõnusalt suur hooviala.
140 400€

Renoveeritud maamaja

Läänerannas asuv 1909. aastal ehitatud maamaja on tänaseks korralikult renoveeritud. Interjööri on jäetud palju taastatud puitu, mis muudab maja väga omanäoliseks. Kogu krunt on suur – ligi 17 hektarit. Majas on kahel korrusel kokku 5 tuba.
150 000€

Tuulik koos oma tenniseplatsiga

Lääneranna vallas asuv Pivarootsi tuulik on müügis koos selle ümbruses asuva puhkekompleksiga. Kogu krunt on ligi 7 hektarit ja lisaks tuulikule on alal veel puhkemaja, peremaja, saunamaja, 3 aiamaja, saunapaviljon, püstkoda, väliköök, välibassein, võrkpalli- ja tenniseplats.
370 000€

Omanäoline 4 toaline korter

Pärnu kesklinna vahetusläheduses asuv kortermaja on saanud hiljuti uue ilme. Seal asub ka suure rõduga mõnus 4 toaline korter. Selliseid suuri kortereid ei ole müügis palju. Lisaks on majal maa all eraldi parkimine ja panipaigad.
159 000€

Suurte akendega ainulaadne elamu

Laadi külas Häädemeeste vallas asub ainulaadne suurte akendega 5 toaline elamu. Maja ehitamisel on kasutatud kvaliteetseid materjale ning paljud sisutuselemendid on tehtud eritellimusena. Majal on ökonoomne küttesüsteem.
255 000€

Uus merelähedane palksuvila

Kohe valmiv käsitööna ehitatud palksuvila asub Tahkurannas 400 meetri kaugusel merest. Maja lõppviimistlus jääb uue omaniku teha, kuid maja teeb omanäoliseks just selle asukoht ja kasutatud materjalid. Selliseid lahendusi ei ole palju. Ka krunt ise on päris suur - ligi 3 hektarit.
115 000€

Luksuslik villa Pärnu jõe kaldal

Jüri Jaansoni raja ääres otse Pärnu jõe kaldal on müüa luksuslik villa. 2005 aastal ehitatud majas on kahel korrusel ühtekokku 7 tuba viie vannitoaga. Maja ees on väike bassein. 
495 000€

Jõe ääres asuv palkmaja

Tori vallas Sauga jõe kaldal asuv kodu on ehitatud just kalda reljeefi arvestavalt. Majal on suur terrass, kus avaneb kena vaade kogule kinnistule. Hoones on 3 tuba ja saun.
200 000€

Luksuslik korter Pärnu südalinnas

Pärnu südalinnas asuv 4 toaline korter on omanäoline oma asukoha ja luksuse poolest. Kogu korter on 128 ruutmeetrit, seal asub 4 tuba koos kahe vannitoaga. Lisaks on korteris oma saun.
275 000€