fbpx

Sign In

Sibyl Vane kontsert, avatud Sadamarestoran, paadilaenutus

Fishing Village

Kell 19 toimub Fishing Villages Maal Elamise Pärnumaa päeva lõpetav Sibyl Vane kontsert. Avatud Sadamarestoran, paadilaenutus, Johanna teeb sõite, õhkrelvade lasketiir.

Bändist

Alternatiivrokki, indie ja post-pungi elemente kombineeriv Sibyl Vane sai alguse Pärnus aastal 2010. Järgnevatel aastatel õnnestus bändil silmapaistvalt esineda mitmel konkursil ja käed löödi Läti plaadifirmaga I Love You Records. 2012 ilmunud debüütalbumi kohta jagus kuhjaga kiidusõnu nii kohalikel kui ka piiritagustel kriitikutel. Järgnevatel aastatel tuuritas bänd intensiivselt Euroopas ja Skandinaavias, mis vormis neist aastatega tugeva live bändi. 2017 avaldas bänd oma teise kauamängiva “Sibyl Vane”. 2018. aastal võideti looga “Thousand Words” Eesti Laulul neljas koht.  2020. aastal avaldas bänd stuudioalbumi “Duchess”, mis nomineeriti Eesti Muusikaauhindadel aasta rock-albumi tiitlile. 2022 avaldas bänd heategevusliku kontsertalbumi “Live”, mis ilmus limiteeritud vinüülina.

Kalurikülast

Fishing Village Kaluriküla on Pärnu linna külje ja Sauga jõe kaldal asuv puhkekeskus, mis keskendunud just jõeelu ja kalapüügi tutvustamisele. 2022. aastal tuldi välja Eestis täiesti uudse teenusega – prügipüük. Kalurikülas toimub iga aasta erinevaid üritusi, millest suurim on Kaluriküla Jaanituli. 2019. aastal valiti Kaluriküla Lääne-Eesti aasta turismiarendajaks.

Mis siin toimub?