fbpx

Sign In

Huviringide töötoad, raamatulaat, avatud võileiva buffet

Lindi Lasteaed-Algkool

Lindi Lasteaed-Algkool – kooli ja piirkonna tutvustamine, flygrossing kõikidele julgetele, huviringide töötoad (robootika, merebioloogia, kunst), avatud on Lindi raamatukogu ja toimub raamatulaat. Heategevuslik õnneloos koolile uue kalade akvaariumi ostuks ning võileiva buffet / kohvik.

Oleme avatud kell 12.00 – 14.00.

Koolist

Lindi lasteaed-algkool asub otse mere ääres. Algkoolis saab õppida 1-4 klassis.

Õppetööd rikastab võimalus õppida klaverit või plokkflööti ning osaleda erinevates huviringides: flygrossing, draama-, robootika, kunsti-, kokandus- ja lauluring.

Flygrossing trenažöör süsteem Lindi kooli võimlas on Eesti koolides ainulaadne treeningvahend, millel saavad hüpata ja lennata inimesed vanuses 1.a kuni kõrge eani välja.

Merebioloogia ringi tegevus. Alates 2010. aastast on kool võtnud südameasjaks koolitada tulevast põlvkonda keskkonnateadlikeks kodanikeks, kes hindavad kaluriküla traditsioone. ‘

Väärtustame liikumist – 2022. aastal liitusime Liikuma Kutsuva Kooli võrgustikuga. Peame tähtsaks aktiivset liikumiskeskkonda – laste harjumust, tahet ja rõõmu tegutseda füüsiliselt aktiivselt kogu päeva jooksul.

Vaata 2022. aastal tehtud videot Lindist, kus lõpus on näha ka Lindi lasteaed-algkooli.

 

Mis siin toimub?