Head ideed toovad Pärnumaale asjaliku meeskonna ja toredad kliendid

BrightSpark OÜ

BrightSpark asutati aastal 2011 eesmärgiga pakkuda tavapärasest erinevat tarkvaraarendusteenust. BrightSparki Pärnu kontori sünniloo taga on Pärnus õpetatavad erialad: tarkvaraarendus ja projektijuhtimine. Esimesed töötajad olid just nende erialade õpilased kohalikest koolidest.

Meie klientide hulgas on suuremaid ja väiksemaid ning rahvusvahelisi ja kohalikke ettevõtteid. Teenindame nii avalikku kui ka erasektorit. Meie teenuste hulka kuuluvad e-kaubanduslahendused, mobiilsed keskkonnad, tarkvaraarendus, disain, süsteemi integratsioon ja tarkvara komponendid.

Brightsparki muudab eriliseks kollektiiv. 30 inimese näol on kokku saanud sõbralik ja ühtehoidev meeskond, kes teeb oma tööd rõõmuga ja hästi. Väärtustame suhtlust, avatust ja ausust. Pidev õppimine ja uued tehnoloogiad on nagu vesi arendaja veskile. Meid on tunnustatud peresõbraliku tööandja tiitliga ja kahel viimasel aastal nimetatud Eesti gasellettevõtteks.

Tarkvaraarendusega tegelemiseks pole asukoht kuigi oluline. Paljud meie kliendid asuvad hoopis välismaal. Ei tasu karta, et Pärnumaal pole peale mere ja metsade midagi. Head ideed toovad Pärnumaale nii asjaliku meeskonna kui ka toredad kliendid.

 

Külli Kivioja-Ööpik

Projektijuht

Võta ettevõttega ühendust
info@brightspark.ee
Asukoht Pärnu / Tallinn
Töötajate arv 30
Auhinnad ja saavutused Äripäeva Gasell 2017 Microsoft Gold certified 2017 Euroopa Ettevõtlusauhindade konkurss 2016 (10 parima ekspordiettevõtte hulka) Äripäeva Gasell 2016 Microsoft Silver certified 2016