Virtuaalne hariduskonverents „Ennast juhtiv väärtust loov noor ei ole imeloom!“

4.-5. novembrini toimub haridustöötajatele suunatud virtuaalne hariduskonverents Ennast juhtiv väärtust loov noor ei ole imeloom!

Tegemist on esmakordselt toimuva hariduskonverentsiga, mis on kasvanud välja Ettevõtliku Kooli haridusfestivalist koostöös mitmete partneritega üle Eesti.
Konverents võtab luubi alla ennast juhtiva ja väärtus loova noore kujunemisteekonna ning koolipere ja kogukonna võimalused olla sel teekonnal teadlikult mõjutajaks.

Läbi kahe päeva saab nii ettekannete, intervjuude kui arutelude läbi osa koolide tegevustest, parimatest praktikatest ja osaleme inspireerivates töötubades. Toome teieni 30+ esinejat, 12 töötuba, 24 head praktikat, 12 parimat koolide edulugu!

Konverentsi modereerib läbi kahe põneva päeva Urmas Vaino.

Traditsiooniline Ettevõtliku Kooli standardite üle andmine ja edulugude konkursi „Õppimine on põnev“ laureaatide välja kuulutamine toimub 5. novembril kell 11-12:30.

Pärnumaalt pääses edulugude konkursi finaali Vändra Gümnaasiumi edulugu Vändra Gümnaasiumi ja OÜ Valley ettevõtlusõppe praktikum.

Ettevõtliku kooli baastaseme saavutasid ning standard antakse üle Audru Koolile, Pärnu Ülejõe Põhikoolile ja Pärnu Kuninga Tänava Põhikoolile.

Konverentsi sisu ja päevakavaga saab tutvuda SIIN

Konverentsile on oodatud uusi ideid ja teadmisi saama nii koolijuhid, kohaliku omavalitsuse jm haridusametnikud kui kõik ettevõtliku, ettevõtlus- ja karjääriõppe või noorsootööga tegelejad ning muul moel haridusse panustajad.
Osalemine on tasuta, kuid vajalik on eelnev registreerumine SIIN.

Ole kursis ka viimaste uudistega Facebooki ürituse kaudu!

Konverentsi korraldavad ettevõtlusõppe programm Edu ja Tegu, Haridus- ja Teadusministeerium, Ettevõtlik Kool, Junior Achievement Eesti, Tartu Ülikooli majandusteaduskond, Haridus- ja Noorteamet, toetab Euroopa Sotsiaalfond.

Kohtumiseni virtuaalsel konverentsil!

Toimumisaeg 04.11.2020 - 05.11.2020
Kell 10:00
Asukoht Veebis