Pärnumaa Mentorklubi II moodul

Mentorklubi on laiapõhjaline mentorlusprogramm alustavatele ettevõtjatele selleks, et osalevad ettevõtted oleksid edaspidi oma tegevuses edukamad, enesekindlamad, teadlikumad ja õnnelikumad. Väga kasulik on tegevuse klubiline vorm. Saab vahetada kogemusi teiste ettevõtjatega, mis inspireerib, motiveerib ning aitab laiendada kontaktide võrgustikku.

Sihtgrupp: Tegevused on suunatud eelkõige ettevõtetele, mis on tegutsenud 1-3 aastat ning programmis saavad osaleda Mentorprogrammiga liitunud ettevõtted.

Programmi eesmärgid:

  • toetada maakonnas tegevust alustanud alustavaid ettevõtjaid;
  • suurendada ettevõtlusalaseid teadmisi ja laiendada kontaktvõrgustikku;
  • kogemuste vahetamine;
  • ettevõtjatevaheline suhtlus;
  • mentorite kogemuse jagamine mentiidele.

II Mooduli teema: Fotod, nende tegemine ja kasutamine ettevõtte arenguks.

Esinejad: töötoa viivad läbi Kristi Kuusimik-Orav, REK foto ja Kaydi Tomson, Lahendaarium

 

Kristi Kuusmik-Orav on õppinud Pärnu Kutsekekkoolis kunstnik-dekoraatori erialal ja töötanud Pärnus linnakujundajana. Sellele järgnesid Tallinnas ehitusinseneri õpingud ja töötamine Rahandusministeeriumis, peale mille tegi Kristi elus kannapöörde ning võttis ette tee Ameerika Ühendriikidesse.

USA-s asus ta 2003. aastal õppima New Yorki Fotograafia Instituuti professionaalset fotograafiat, mille lõpetas 2007. aastal. Nüüdseks on Kristi eluaegsest kirest saanud tema töö. Kristi õpetab TÜ Pärnu Kolledžis fotoõpetust ja tootefotograafiat Tartu Rahvaülikoolis.

 

Kaydi Tomson

Kaydi Tomson tegutseb igapäevaselt Lahendaariumis, mis pakub turundus- ja projektijuhtimise teenust. Sotsiaalmeedia, tekstide kirjutamine, turundusnõustamine, foto ja videoklipid, kampaaniad on põhilised ettevõtetele pakutavad teenused. Lisaks on Kaydi tiimiliige Prototronis, mis pakub rahastust ja nõustamist nutikate ideede, leiutiste, vidinate ja lahenduste teostamiseks, et teha meie igapäevane elu lihtsamaks, paremaks ja mugavamaks. Kirgliku disaini austajana, osaleb ta igal sügisel Helsinki Design Weekil vabatahtlikuna erinevate ürituste korraldamisel.

 

Lisainfo ja registreerimine:
Mari Erm-Reining
telefon: 506 8218
e-mail: mari@parnumaa.ee

 

 

Toimumisaeg 19.03.2019 - 19.03.2019
Kell 10:00
Asukoht REK foto ja Lahendaariumi kontor Lai 10, Pärnu