Põnevad tegevused

Pärnumaa pakub elamusi igal aastaajal. Suvel saab Pärnu jõel sõita vesijalgrattaga, harrastada veesuusatamist ja banaanisõitu ning proovida Pärnu lahel purjetamist või kajakimatku. Surfikeskuses saab laenutada lohesurfivarustust ja talvel on südalinnas avatud uisuväljak.

Suuri ja väikesi külastajaid ootavad Valgeranna Seikluspark, kardirada, auto24ring ning Lottemaa. Loodust saab imetleda räätsa-, kanuu- või tõukekelgumatkal. Jõulumäe tervisespordikeskus ootab suvel disc-golf’i mängima ja talvel suusatama-kelgutama ning kelgukoerte või saaniga sõitma. Linna külje alla on rajatud suurepärased golfiväljakud.

Rohkem infot puhkusest Pärnus ja Pärnumaal leiad visitparnu.com lehelt

Majutus

Pärnumaa on Eestis populaarne paik. Kaunis Pärnu linn ja siinne mõnus melu lausa sunnib Pärnusse ööbima jääma – või selle lähiümbrusse mõnda õdusasse majutuskohta.

Suur osa majutusasutustest jääb Romantilisele Rannateele, nii et paljud suurepärased puhkusepaigad Pärnumaal asuvad otse mere ääres või lähedal.

Otsi majutust

Söögikohad

Pärnu söögikohad on tuntud oma kõrge taseme poolest. Siin pakutakse nii eestimaiseid toiduelamusi kui ka maitseid kaugemalt.

Kohvikute ja restoranide nädal kutsub nautima põnevaid maitseelamusi erihinnaga. Maal õitseb kodumaine siidri- ja veinitegu ning keha saab kinnitada värske kohaliku toiduga.

Otsi söögikohti

Galerii