Pärnumaa Arenduskeskus on Pärnumaa omavalitsuste poolt maakonna tasakaalustatud arenguks loodud sihtasutus, mis kavandab Pärnumaa arengut, arendab ettevõtlust ja turismi, noorte ettevõtlikkust ja ettevõtlusõpet ning kodanikuühiskonda. Edendab rahvatervist ja siseturvalisust, rahvusvahelisi suhteid ning viib ellu maakonnaüleseid projekte.

Arenduskeskus kuulub maakondlike arenduskeskuste võrgustikku (MAK).

Koostöös maakonna, riigi ning rahvusvaheliste võrgustike ja partneritega rakendame oma teadmisi ja kogemusi maakonna tasakaalustatud arenguks.

Oleme arengustrateegia „Pärnumaa 2035+“ eestvedajaks ja peamiseks elluviijaks.

Visioon

Pärnumaa Arenduskeskuse visioon on olla esmane, asjatundlik ja tunnustatud koostööpartner Pärnumaa arenguga seotud valdkondades. Oleme arenguvedur Pärnumaa kujundamisel Läänemere säravaimaks pärliks.

Missioon

Pärnumaa Arenduskeskuse missioon on inspireerida maakonda arenema, olles kompetentseks eestvedajaks, tasakaalustajaks ja väärikaks Pärnumaa identiteedi hoidjaks.

 

SA Pärnumaa Arenduskeskuse kontaktid

Uus 4, 80011, Pärnu linn, Pärnu linn
+372 5551 7755
info@parnumaa.ee

Konsultatsiooniks palume eelnevalt registreeruda!

Endise maavalitsuse maja III korrusel asuv kontor on avatud tööpäevadel kell 9.00-16.30, lõuna kl 12-12.30. Klientide vastuvõtt alates esmaspäevast kella 13.00-st kuni reede kella 12:00-ni. Hoone ees on Pärnu kesklinna tasulise parkimise ala, kus parkimiskellaga saab tasuta parkida esimesed 60 minutit