Erik Reinhold
juhataja
telefon: 555 373 29
e-mail: erik@parnumaa.ee

Heiki Mägi
maakonna arendusjuht
telefon: 504 0491
e-mail: heiki@parnumaa.ee

Viivika Vilja
noorte ettevõtlikkuse ja tööhõive projektijuht
telefon: 502 9214
e-mail: viivika@parnumaa.ee

Margit Kool
ettevõtluskonsultant (alustavad ettevõtted)
telefon: 5303 9037
e-mail: margit@parnumaa.ee

 

Svea Uusen
ettevõtluse- ja ekspordi konsultant 
telefon: 505 1797
e-mail: svea@parnumaa.ee

Kaydi Tomson
ettevõtlusinkubaatori projektijuht 
telefon: 5650 4164
e-mail: kaydi@parnumaa.ee

Daisi Sprenk
mittetulundusühingute konsultant 
telefon: 5345 5161
e-mail: daisi@parnumaa.ee

Hando Murumägi
turismimajanduse koordinaator
telefon: 5558 9211
e-mail: hando@parnumaa.ee

Kersti Liiva
väliskoostöö spetsialist
telefon: 5329 2022
e-mail: kersti@parnumaa.ee

Merle Einola
rahvatervise ja turvalisuse koordinaator/ KOBAR projektijuht
telefon: 5566 7906
e-mail: merle@parnumaa.ee

Karmen Vesselov
rahvatervise ja turvalisuse spetsialist
telefon: 527 4097
e-mail: karmen@parnumaa.ee

Katrin Sibul
büroojuht
telefon: 5551 7755
e-mail: katrin@parnumaa.ee

Karin Peucker
Pärnu külastuskeskuse infospetsialist
telefon: 5330 4134
e-mail: info@visitparnu.com

Kaire Piiroja
raamatupidaja
telefon: 5695 4275
e-mail: kaire@parnumaa.ee

Evelin Seppor
büroojuht (lapsehoolduspuhkusel)