Indrek

 

 

 

Indrek Klaassen
juhataja
telefon: 505 6030
e-mail: indrek@parnumaa.ee

 

 

 

Heiki

 

 

 

 

Heiki Mägi
maakonna arendusjuht
Telefon: 504 0491
e-mail: heiki@parnumaa.ee

 

 

Liisa

 

 

 

 

Liisa Mägi
turundusjuht
telefon: 512 2632
e-mail: liisa@parnumaa.ee

 

 

Viivika

 

 

 

 

Viivika Vilja
noorte ettevõtlikkuse ja tööhõive projektijuht
telefon: 502 9214
e-mail: viivika@parnumaa.ee

 

 

Mari

 

 

 

 

Mari Erm-Reining
projektijuht ja nõustaja
telefon: 506 8218
e-mail: mari@parnumaa.ee

 

 

Margit

 

 

 

 

Margit Kool
ettevõtluskonsultant (alustavad ettevõtjad)
telefon: 5303 9037
e-mail: margit@parnumaa.ee

 

 

Svea

 

 

 

 

Svea Uusen
ettevõtlus- ja ekspordi konsultant
Telefon: 505 1797
e-mail: svea@parnumaa.ee 

 

 

Daisi

 

 

 

 

Daisi Sprenk
mittetulundusühenduste konsultant
telefon: 5345 5161
e-mail: daisi@parnumaa.ee

 

 

Hando

 

 

 

 

Hando Murumägi
turismimajanduse koordinaator
Telefon: 5558 9211
e-mail: hando@parnumaa.ee

 

 

Kersti

 

 

 

 

Kersti Liiva
väliskoostöö spetsialist
Telefon: 5329 2022
e-mail: kersti@parnumaa.ee

 

 

Merle

 

 

 

 

Merle Einola
rahvatervise ja turvalisuse spetsialist
telefon: 5566 7906
e-mail: merle@parnumaa.ee

 

Katrin

 

 

 

 

Katrin Sibul
büroojuht
telefon: 5551 7755
e-mail: katrin@parnumaa.ee

 

 

Karin

 

 

 

 

Karin Soodam
Pärnu külastuskeskuse infospetsialist
telefon: 5330 4134
e-mail: info@visitparnu.com

 

 

 

 

 

Iris Abdullajev
Pärnu külastuskeskuse infospetsialist
telefon: 5330 4134
e-mail: info@visitparnu.com

 

 

 

Kaire

 

 

 

 

Kaire Piiroja
raamatupidaja
telefon: 5695 4275
e-mail: kaire@parnumaa.ee

 

 

 

 

 

 

 

Evelin Seppor
büroojuht (lapsehoolduspuhkusel)