Dreamsville

Ilmselt teab igaüks, kuidas võib enesetunnet mõjutada üks magamata öö. Unehäired on levinud probleem, millega paljud peavad igal ööl silmitsi seisma. Aga Dreamsville´is unistatakse suurelt: et kõik inimesed magaksid hästi ja ärkaksid puhanuna.

 

Lühidalt on ettevõte arendamas ökosüsteemi/keskkonda, mis aitab kasutajatel unekvaliteeti ja -teadlikkust tõsta ning tänu sellele parandada järgmise päeva toimetulekut. „Läbi meie toodete ja teenuste saab parandada nii füüsilist kui ka vaimset tervist. Täna saadaolevad rakendused küll jälgivad meie und, koguvad ja visualiseerivad andmeid, kuid ei paku probleemidele lahendusi, ega aita parandada unekvaliteeti,“ selgitab ettevõtte turundusjuht Kristine Kivi. 

Terviklahendus uneprobleemide lahendamiseks

Une kvaliteedi tõstmine on mitmekülgne väljakutse. „Ei ole nii, et ostad parema teki ja padja ning kohe magadki paremini. Samas ei ole ka nii, et muudad oma harjumusi ja siis muutub ka uni paremaks. Läbi oma toodete ja teenuste tahame luua lahendused erinevatele uneprobleemidele. Näiteks koolitus on suhteliselt personaalne, kus iga inimene saab vastused konkreetselt tema küsimustele,“ rääkis Kristine ja lisas, et peale esimest koolitust saab juba täpsemalt öelda, kui suur on eestlase uneprobleem. 

 

Dreamsville arendas oma ideed Pärnumaa Ettevõtlusinkubaatoris. Programmi suurimaks väärtuseks peab Kristine harivaid koolitusi ning mentoreid. „Kindlasti aitas programm meie ettevõtte fookust paremini paika panna. Mentorid suunasid meid tegevusi kokku tõmbama, et eesmärgid oleksid selgemad. Peamised ahhaa-momendid olidki just mentoritega, samuti oli väga palju abi teistest tiimidest. Kahjuks saime koroona tõttu teiste tiimidega mõtteid vahetada alles siis, kui päriselt kokku saime. Kui meil oli esimene koolitus füüsilisel kujul, siis istusime ja rääkisime ja rääkisime. Sellest tundsime ikka väga puudust,“ ütles Kristine.

Julgus katsetada

Hea klapp meeskonnas ja äge idee on need, mis edasi viivad. „Tegelikult ei pea oma ideega alustamiseks töölt ära tulema või kohe kogu oma raha sellesse panema. Võib alustada tasapisi, katsetades ja proovides ning oluline on seda teha nutikalt – küll siis kõik paika loksub,“ julgustab ta teisi.

 

Kui sul on idee, mida soovid Pärnumaa Ettevõtlusinkubaatorisse testima ja kasvatama tulla, siis loe meie programmist rohkem SIIT ja kandideeri kohe.

Loe teiste lugusid

Mateemik

Gerlika Ree oli enda välja töötatud haridusliku lauamänguga juba aasta turul, kui ettevõte Pärnumaa Ettevõtlusinkubaatorisse sattus. Teine mäng valmis koos partneri Mariana Koppeliga juba loetud kuudega ning kiire arengu taga ongi suuresti inku programm ja hea tugimeeskond.

Loe rohkem

Tamiatics

Tamiatics OÜ kasvatas Pärnu Ettevõtlusinkubaatoris oma äriideed – pakkuda aianditele võimalust läbi masinõppe kujundada taimekasvatus strateegiaid. Tänaseks on ettevõtte loodud …

Loe rohkem

The Book Poster

Ettevõtlik Pärnakas häkatoni võiduga Pärnumaa Ettevõtlusinkubaatori programmi sisenenud TuhatSõna meeskond hindab enim tugevaid mentoreid ja oma valdkonna spetsialistidest koosneva kontaktvõrgustiku …

Loe rohkem

Kui sul tekkis küsimusi või ettepanekuid, siis inkubantide nõustaja on Kaydi Tomson (ettevõtlusinkubaatori projektijuht)
telefon: 5650 4164
e-mail: kaydi@parnumaa.ee

Toetavad:

Jälgi meid sotsiaalmeedias: