Apocalypto kids on lasterõivaste bränd mis esindab lapsi, kes julgevad ja soovivad eristuda, olla silmapaistvad ja seda kõike ka läbi oma garderoobi. Lapsed ja noored, kes meie kaubamärgiga kokku kuuluvad on julged avaldamaks oma arvamust ja seisukohti. Nad omavad tugevat sisemist tunnetust enda Minast ja ei pelga endale kindlaks jääda. Tugevad värvitoonid, silmapaistvad detailid ja erakordsed kangad on märksõnad, mis Apocalypto kids`i kirjeldavad. Me armastame kasutada narmaid, tikandeid ja litreid – kõike seda kaasaegsel ja uuenduslikul moel. Me segame omavahel urbanistliku tänavastiili kõrgmoe elementidega. Apocalypto kids lastemood on loodud paistma silma. Kõik meie tooted on toodetud Eestis, kasutades Euroopast pärit kvaliteetseid kangaid ning detaile.
Ettevõtte kontakt: info@apocalyptokids.com
Nende tegemisi saab jälgida Instagramis, Facebookis ja Pinterestis

Ursula Drake OÜ on väike foto- ja disainistuudio, kus väärtustatakse loovat kujundust ja pikaajalist kliendisuhet. Ettevõtte põhiväljundiks on fotograafia ja veebidisain ning inspiratsiooniks edulood. Loovad kogemusi läbi puhta koodi, alati mõeldes kasutajale, lõpptulemuseks terviklahendused koos kodulehe sisuga.
Ettevõtte kontakt: info@ursuladrake.com

Romulus Studios on noore poisi lapsepõlveunistustest välja kasvanud ettevõte, mis oma tegevuses on orienteeritud videode, reklaamide, filmide ja saadete produtseerimisele. Millega iganes on tegu, kui see on mõeldav, siis see on filmitav ja Romulus Studios on võimeline seda ka produtseerima. Tulevikus on plaanis areneda ka veebidisaini, sotsiaalmeediahaldus, sisupõhise turunduse ja graafilise disaini valdkondadesse. Ettevõtte südames seisab Romet Põhako isiklik ladinakeelne moto: “ignis aurum probat,” mis tähendab eesti keeles: “kulda testitakse tules.” Sellega väljendatakse filosoofilist mõttelaadi, et enesetäiendus, areng leiab aset ainult läbi vastupanu ja katsumuste. Tegemist on antiikse Rooma vanasõnaga ning sealt tulenevad ettevõtte logo disainimotiivid ja poolenisti ka nimi.
Ettevõttega saab kontakti e-maili aadressil: info@rstudios.ee

Kosk Disain OÜ sai alguse 2017. aastal tarkvara arendust tudeerivate poiste käte alt, kellel tuli õpingute jooksul läbida mitmeid praktikaid ning seetõttu tekkis idee iseendale praktikavõimalust pakkuda läbi uue ettevõtte arendamise. Seda toetas varasem haridus ettevõtlusest ning suur soov ettevõtluses ja IT-maailmas tegutseda.
Kosk Disain OÜ peamiseks tegevuseks on kodulehtede arendamine ja disain väikestele ja keskmistele ettevõtetele. Lisaks veebilehtede tegemisele pakutakse IT haldust, sisuloomet ning erinevate toodete kujundamist.
Kosk Disain ootab meelsasti ka julgete ideedega motiveeritud inimesi ettevõtte tiimiga liituma.
Ettevõttega saab kontakti
e-maili aadressil info@koskdisain.ee või läbi Facebooki lehe 

TaMi Automatics OÜ lõid kaks vahvat selli. Kuna Mirkol on pereettevõte, mis kasvatab Võistes katmikalal tomateid ning tal oli probleemiks leida väiketootjatele mõistliku hinnaga automaatikat, tuli idee hakata tegelema aiandusautomaatikaga. Sealt edasi osalesid nad Ettevõtlikul Pärnakal, ideega Taimevalvur. Kogu selle konkursi ajanuputasid nad lisaks Taimevalvurile veel erinevaid seadmeid, millest Võistes puudus oli/on. Taimevalvuri idee osutus nii heaks, et neil õnnestus 2016 aasta konkurss võita. Saadud teadmiste, motivatsioonilaengu ja preemiaga sai loodud TaMi Automatics OÜ, et kõik see mis nad teevad, mõtlevad ja toodavad jõuaks ka teiste samasugusete probleemiga maadlevate aednikeni.
Juhul kui sul on häid ideid, oled avatud mõtlemise ning motiveeritud, siis võta kindlasti meiega ühendust ning liitu tiimiga!
Ühendust TaMi Automaticsi vahvate inimestega saab aadressil info@tamiautomatics.com

Kaubamärgi Disainivõti all tegutseb Adoramus OÜ. DISAINIVÕTI on esimene professionaalne teenusedisaini stuudio Lääne-Eestis, mis alustas tegevust 2016. aasta sügisel Pärnus.

DISAINIVÕTI visiooniks on olla Eesti ettevõtete ja organisatsioonide jaoks võtmekimbuks, mis aitab avada uksi uutele võimalustele ja arengutele, innovatsioonile ja loovusele. Soovime olla armastatud partner teenuste arendamisel ja äriprotsesside analüüsimisel. Meie meeskonna erikompetentsid ning teenusedisaini suurepärased tööriistad aitavad tagada, et koostöö meiega on iga kliendi jaoks inspireeriv, arendav ja innustav kogemus.DISAINIVÕTI missiooniks on aidata ettevõtetel ja organisatsioonidel vältida olukorda, kus läbimõtlemata või halvasti korraldatud teenuste tõttu kaotatakse nii kliente kui kasumit. Aitame leida uusi ja loovaid võimalusi oma äri kasvatamiseks, teenuste kvaliteedi ja efektiivsuse tõstmiseks ning klientide ja töötajate rahulolu suurendamiseks. Meie töö tulemusena saad Sa juhina teadlikumaks oma klientide ja Sinu ettevõttega seotud huvigruppide vajadustest ja soovidest ning suudad pakkuda teenuseid, mis on originaalsed, innovatiivsed, efektiivsed, tulutoovad ja hoolivad.
Disainivõtme ellukutsuja on Agnes Pulk ja tema kontakt on agnes@disainivoti.com

Papist Kiisu OÜ valmistab papist, kartongist ja paberist kodu(sisustus)tooteid. Tooted on minimalistlikus moodsas stiilis järgides maailmas valitsevaid trende. Põhilisteks toodeteks on kartongist taburetid ja mängumööbel lastele ning volditud lambivarjud.Teise suunana pakutakse graafilise disaini ja pakendidisaini teenust. Lisaks pakutakse õpitubasid paberist ja papist toodete valmistamiseks erinevates tehnikates, nt origami. Ettevõtte juht on Katrin Lember ja tema kontakt on info@papistkiisu.ee 

Safelight OÜ tegevuse eesmärk on parandada liiklusturvalisust, arendades termokaameratega integreeritud LED-valgustuslahendusi, mis teavitavad mootorsõidukijuhte potentsiaalsetest ohuolukordadest teed ületavate jalakäijate või jalgratturitega.
Ettevõtte kontakt: tarmo@safelight.ee

Tänaseks Pärnumaa Ettevõtlusinkubaatorist välja kasvanud Filmitegija OÜ pakub reklaamklippide tootmist ja ürituste video jäädvutamist. Lisaks arendab ettevõte mitmeid filmiideid. Loovad visiooni, filmivad, monteerivad ning levitavad reklaami vastavalt kliendi vajadustele ning nõudmistele.
Ettevõtte kontakt: andres@filmitegija.ee

Tänaseks Pärnumaa Ettevõtlusinkubaatorist välja kasvanud WebARX OÜ on ettevõte, kelle eesmärgiks on veebiturvalisus.  Ettevõtte kiire arend algas kolmanda koha saavutamisega Tšehhi vanimas veebriturvalisuse ärikiirendis! Nüüdseks on valmis saanud WebARX’i esimene (WordPressi) versioon, mis hoiab endas veebilehe tulemüüri, viirusetõrjet ning tarkvara analüüsimist, mille abil on võimalik veebilehel olevad koodivead (turvariskid) ka ära parandada.
Tehakse koostööd Tšehhist ka AVG’ga, kellega toimuvad läbirääkimised WebARX’i viirusetõrje koostöö osas.
Hetkel hoiab WebARX turvalisena juba ligi 30 veebilehte ning see number kasvab iganädalaselt. Webarxsi näeb aadressilt: www.webarxsecurity.com
Ettevõtte kontakt: oliver.sild@webarxsecurity.com