Mis on inkubaator?

Inkubaator on loominguline ja ettevõtlik keskkond kõigile ettevõtetele. Inkubaator on koht, kus aitame ettevõttel paremini turule tulla ja hoogsamalt kasvada.

Keda ootame?

Ootame eristuva idee ja ambitsioonika ärimudeliga alustavaid ettevõtteid (inkubaatorisse sisenemisel registreerimisest kuni 3 a), mis soovivad areneda ja uusi turge leida. Ettevõte koosneb soovitavalt meeskonnast.

Mida pakume?

Inkubaatorisse sisenenud ettevõtjale pakutakse tuge oma oma ettevõtte käivitamisel ning kasvamisel. Me aitame liitunud ettevõttel saavutada ärilised eesmärgid läbi individuaalse arenguprogrammi, mis kestab 24 kuud. Programm jaguneb stardi-, kasvu- ja ekspordimooduliks, mis lõpevad saavutatu üle vaatamise ja edasiste sihtide seadmisega. Programmi lõppedes on ettevõttel välja töötatud kindel toode või teenus, tal on kindel klientuur, saavutatud stabiilne käive ning loodud edasist arengut toetav toimiv meeskond.

Kus asub?

Inkubatsiooniprogramm toimub virtuaalselt, kaastes kõiki tänapäeva tehnilisi kommunikatsioonivahendeid, mis loovad võimaluse väga paindlikuks koostööks.

Inkubantide nõustaja on Silver Smeljanski
telefon: 5554 3141 e-mail: silver@parnumaa.ee

Sündmused

05. Okt. 2020 - 11. Okt. 2020
Ettevõtlusnädal