2018 kogunemised:

30. november – Kuidas mitte võtta hinge ja lasta minna, Ammende Villa, kl 13.00-17.00,
Päeva teema idee on tulnud küll ettevõtlusest, aga laieneb ilmselt kõigile inimestele erinevatesse elu hetkedesse…. ettevõtjad puutuvad teenust/toodet pakkudes kokku erinevate klientide/olukordade/probleemidega, mis vajavad lahendust. Mõned olukorrad ja probleemid on eriti keerukad, mis lähevad inimestele/ettevõtjatele/teenindajatele hinge ja jäävad nö painama. Kuidas teha nii, et eluga/oma ettevõtte tegevusega edasi minna nii, et need olukorrad ei jääks takistama elu (inimese/töötaja/ettevõtte) ja mõtlemist.
Sellisel teemal tuleb räägib ja mõtiskleb koos meiega Kreet Rosin.

 

12. oktoober – Väljanägemine müüb!  kauplus Siluett, kl 13.00-17.00
Sel korral räägime toodete ja müügikohtade kujundamisest, mis on olulised müügi suurendamiseks. Meile tulevad rääkima oma ala praktikud!
Kadri Veisner: Kas on võimalik olla edukam läbi rõivastumise? Kui tähtis on äris rõivastumine? Kuidas teised meid näevad? Kuidas petta vaataja silma optilise illusiooniga? Kas värvidel on tähtsust? Milliseid lõikeid ja materjale valida? Kui palju võiks endale külge aksessuaare riputada? Just neile küsimustele annab vastused ning näitab pildimaterjali moestilist, moejoonistaja ja moekoolitaja Kadri Veisner.
Anni Andla: Olen aktiivne naine mitmel rindel. Hetkel tegutsen pea aasta ettevõttes Euronics, kus olen Jaekaubanduse kontseptsioonijuht vastutades Eesti poodide välimuse, fassaadi ja interjööri eest. Löön kaasa ka Leedus uue brandi ja pick-up kontseptsiooni loomisel. Suurelt olen oma pädevuse saanud kogemusest töötades 11a ettevõttes Jalajälg, ametlik Nike maaletooja Baltikumis, kus ma juhtisin jaekaubanduses toote väljapanekute osakonda. Samuti tegelen otsemüügi ettevõttes ja ühtlasi 2 lapse kõrvalt edendan kodukoha Saku elu ja tegemisi.
Teemad:
Poe võtmes ja läbi kogemuste, kuidas üldse saada klient poodi ja seejärel ka ostma. Ehk Attract-Engage-Connect põhimõte. Vaateaken ja poes interjöör ning mööbli ja tootepaigutus. Puudutaks põhilist, et mis emotsiooni me soovime edasi anda sissetulijatele ja kui tähtis on sellejuures klienditeenindus. Ehk kõik teemad toetavad üksteist ja ilma üheta ei toimi teine. Lisaks jutu muusikast, lõhnadest ja tooks ka füüsiliselt sisse lõhnatestri süsteemi, et tekiks kohe kuulajatel reaalne tunnetus.

 

28. september „Asukohavaba äri“, Maarja Magdaleena Gild, kl 13.00 – 17.00

Katrin Saare: kuidas sattusin ettevõtlusesse, Hopa TV algus, asukohavaba äri plussid ja miinused, suurimad väljakutsed Hopa TVga. Kuidas jõudsime mini-trennideni ja Hopa TV Challenge-ni ning mida plaanime edasi. Turundus – kui oluline on tulemuste mõõtmine, testimine ja sihtimise ning re-targetingi kasutamine. Suuremad vead ja õppetunnid. Esitlus on leitav siit: Hopa TV Katrin Saare
Kei Karlson: jagan kogemusi GoWorkaBiti alguse ja arengu osast. Vead ja õppetunnid ja kuidas see kõik seda väärt on siiski olnud ? Muutuv töömaailm on samuti mu lemmikteema ja kuna me ise töötame juba 5 aastat kaugtöötiimina, siis saan sellest ka natuke infot jagada. Esitlus on leitav siit: Pärnu naisettevõtjatele – Kei Karlson

 

6. aprill „Loovus ja ettevõtlus“ Mööblisahver, kl 14.00 – 17.00

Esinejad: Malle Viirma ettevõttest Poeesialabor,
Mööblisahvri naisettevõtjad Piret ja Laili ning lasteriiete ettevõtte Bebe Organic omanik Birgit Kadak.

 

2. märts „Oma asja tegemine eristuvaks äriks“ Toimumise koht ja aeg: Kohvik „Julius“ (Raudtee 20, Sindi), kl 14.00 – 17.00

Esinejad: värskelt avatud kohviku „Julius“ omanikud Monica ja Merle. Kudumeid tootva ettevõtte Woolish omanik Anna Siimu tutvustab tooteid ja oma lugu ning kosmeetikabrändi Tilk! omanik Pille Lengi räägib oma toodete arenguloo ning kuidas eristuda konkurentsitihedas valdkonnas.