fbpx

Sign In

Proovi flaygrossingut, tutvumine kohaliku kogukonna ja unikaalse kooliga

Lindi koolimaja

Lindi kool on eriline. Nimelt kuna kool asub sadama lähedal ning Lindi on kaluriküla pakutakse koolitoidus näiteks värsket räime. Lastega käiake sadamas, kus näeb kuidas kala meie toidulauale jõuab. Vahepeal käiakse koos kaluriga ka mere peal. Lastele õpetatakse koolis ka merebioloogiat. Lisaks on koolimajas aktiivse tegevusena võimalik tegeleda ka Flygrossinguga (seda saavad ka kõik külalised ise proovida). Lisaks toimuvad koolis lalulu, kunsti, kokandus- ja loovringid. Lindi koolilapsel võimalused enesearendamiseks tavatult mitmekülgsed ja ainulaadsed. Selle kõigega saab tutvuda maal elamise päeval.

  • LINDIL elamist ja õppimist tutvustab Lindi koolimaja direktor, tervisesportlane, Hopa Fit treener, kohalik sädeinimene Ulla Orgussaar.
  • Lindi külaseltsi tegemistest räägib Taavi Tamberg, külastatakse ettevõtja Tiiu-Tiidu talu käsitööaita, müügil talutooted.
  • Lindi koolis osaleb ka Audru osavalla juht Priit Annus, kes räägib miks on Audru osavallas hea elada, töötada ja õppida.

Koolimaja on avatud 11-16. Kõik huvilised saavas koos instruktoriga TASUTA proovida Flygrossingut. Vaata videost, mida see endast kujutab:

Koolist

Asume Pärnu linnas, Lindi külas, Pärnu kesklinnast 25 km kaugusel. Õppida saab 1.-4. klassides. Koolitunnid algavad kell 8.20. Lapsed saavad kolm korda päevas süüa (hommik 8.00, lõuna 11.00 ja õhtuoode 14.30). Peale tunde on pikapäevarühm kuni kella 16.00. Õpilastele tasuta bussiliiklus ja omavalitsuse koolibussiliin. Meil on õpetajad, kes väärtustavad ühistegevusi ja õppimist väljaspool kooliruume. Õpilasi toetavad sotsiaalpedagoog, psühholoog ja logopeed.

Õppetööd rikastab võimalus õppida klaverit või plokkflööti ning osaleda erinevates huviringides: flygrossing, draama-, robootika, kunsti-, kokandus- ja lauluring. Flygrossing trenažöör süsteem Lindi kooli võimlas on Eesti koolides ainulaadne treeningvahend, millel saavad hüpata ja lennata inimesed vanuses 1.a kuni kõrge eani välja.

Merebioloogia ringi tegevus. Alates 2010. aastast on kool võtnud südameasjaks koolitada tulevast põlvkonda keskkonnateadlikeks kodanikeks, kes hindavad kaluriküla traditsioone.

Väärtustame liikumist – 2022. aastal liitusime Liikuma Kutsuva Kooli võrgustikuga. Peame tähtsaks aktiivset liikumiskeskkonda – laste harjumust, tahet ja rõõmu tegutseda füüsiliselt aktiivselt kogu päeva jooksul.

Vaata kooli kodulehte.

Mis siin toimub?