fbpx

Sign In

Plaadikoogi küpsetamise töötuba ja ristsõna mäng

Paikuse Noortekeskus

Maale elamise päev raames, on kõik huvilised oodatud tutvuma Paikuse Noortekeskuse ruumide ja tegevusvõimalustega. Lisaks toimub ühine plaadikoogi küpsetamise töötuba (algab kell 10). NB! Kohapeal toimub ka ristsõna lahendamise mäng, kus kõigi õigesti vastanute vahel loositakse välja üllatusauhind. Külastajaid oodatakse 10-12.

Noortekeskusest

Paikuse Noortekeskus on Pärnumaa vanim noortekeskus, mis tegutseb paikkonna noorte heaks aastast 2004. Selles paigas noorel juba igav ei hakka! Noortekeskuse kolmel korrusel jagub tegevusi igale noorele – siin on võimalus mängida erinevaid lauamänge, piljardit, lauatennist, noolemängu, P4S, Wii-d, meisterdada 3D printeri abil, harrastada käsitöömeisterdamisi või siis kasutada VR-prille ja mahukat arvutiparki. Muusikahuvilistele noortele leidub hulga võimalusi bändiruumis. Sportlikumat ajaveetmist harrastavatele noortele on olemas vahendid discgolfi ja muude välimängude näol. Noortekeskuses asub ka hästi sisustatud köök, kus toimuvad mitmeid aastaid traditsioonilised kokandusringid.

Paikuse Noortekeskuses on noortel tagatud positiivsed alternatiivtegevused oma vaba aja sisustamiseks – turniirid, teemaõhtud, koolitused, väljasõidud, grupitööd, omaalgatused, meisterdamised, muusikalised tegevused, erinevad mängud ja muidu toredad seltskondlikud tegevused. Lisaks tegeletakse väga aktiivselt rahvusvaheliste koostööprojektidega, mille raames on noortel võimalus osaleda rahvusvahelistel välisnoortevahetustel ning koolitustel.

Lisainfot leiab SIIT.

Mis siin toimub?